خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بهت هواداران از «مضحک‌ترین شیرجه تاریخ» +فیلم

مشرق | ورزشی | چهارشنبه، 23 خرداد 1403 - 04:41
در جریان یکی از بازی‌های دوستانه فوتبال ملی در قاره اروپا، اتفاقی افتاد که هواداران را برای خندیدن یا تعجب کردن بلاتکلیف گذاشت.
لهستان،شيرجه،تركيه،حركت،تيم

به گزارش مشرق، در بازی دوستانه دوشنبه شب تیم‌های ملی فوتبال لهستان و ترکیه به جز مصدومیت‌هایی که برای دو مهاجم لهستان (سویدرسکی و لواندوفسکی) رخ داد، حواشی دیگری هم دیده شد که یکی از عجیب‌ترین و شاید هم مضحک‌ترین آنها شیرجه پاول داویدوویچ بازیکن تیم لهستان در محوطه جریمه ترکیه بود.
او بدون اینکه هیچ برخوردی با نزدیک‌ترین مدافع حریف سمیح کلیچسوی داشته باشد، خودش را پرتاب کرد و به خاطر این حرکت با انواع و اقسام طعنه و انتقاد از سوی کاربران فضای مجازی مواجه شد.
یکی از جالب‌ترین واکنش‌ها به این اتفاق از سوی کاربری بود که نوشت: تام دالی (مدال‌آور المپیکی رشته شیرجه در انگلیس) به این حرکت افتخار خواهد کرد.
در همین حال میچال پروبیرز سرمربی تیم ملی لهستان درباره وضعیت مصدومان تیمش صحبت کرد و گفت: مصدومیت لواندوفسکی خیلی جدی نیست و امیدواریم که مشکلی برایش پیش نیاید.
کارول سویدرسکی اما دچار کشیدگی رباط قوزک شده است.
در زیر فیلم شیرجه مضحک داویدوویچ را مشاهده می‌کنید: