خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 27 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رهبر انصارالله انهدام یک شبکه جاسوسی آمریکایی و صهیونیستی در یمن را پیروزی بزرگ دانست

باشگاه خبرنگاران | بین‌الملل | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 23:24
رهبر انصارالله درباره انهدام یک شبکه جاسوسی آمریکایی و رژیم صهیونیستی در یمن گفت: کشف و انهدام این شبکه یک پیروزی بزرگ و مهم به شمار می‌آید.
جاسوسي،شبكه،آمريكا،يمن،سازمان،رهبر،رژيم

به نقل از رسانه‌های یمنی، سید عبدالملک بدرالدین الحوثی رهبر انصارالله با تبریک به دستآورد به مردم یمن در خصوص کشف و انهدام یک شبکه جاسوسی آمریکایی و رژیم صهیونیستی افزود: این شبکه ماهیت مخرب و توطئه‌گر آمریکا را که ناقض حاکمیت کشورهاست، بر ملا کرد.
رهبر انصارالله یمن گفت: آمریکا تحت پوشش‌های فعالیت‌های دیپلماتیک، از برخی از نهاد‌های سازمان ملل یا بین‌المللی سوءاستفاده می‌کند و در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی سایر کشور‌ها را هدف قرار می‌دهد.
رهبر یمن قرار است روز پنجشنبه نیز سخنرانی کند و به صورت مفصل به ابعاد انهدام این باند جاسوسی مرتبط با آمریکا و رژیم صهیونیستی بپردازد.
عبدالحکیم هاشم الخیوانی رئیس سازمان امنیت و اطلاعات یمن روز گذشته اعلام کرد: به یاری خداوند اعضای یک شبکه جاسوسی گسترده آمریکا و (رژیم) اسرائیل دستگیر شدند.
شبکه جاسوسی آمریکا و اسرائیل برای چندین دهه در نهاد‌های رسمی و غیر رسمی به نمایندگی از دشمن نقش جاسوسی و خرابکاری داشته است.
وی گفت: شبکه جاسوسی آمریکا و اسرائیل مستقیماً با سازمان سیا در ارتباط بوده است.
این شبکه جاسوسی مجهز به تکنیک‌ها، دستگاه‌ها و تجهیزات ویژه‌ای بوده که آنها را قادر می‌ساخت تا فعالیت‌های خود را مخفیانه انجام دهند.
سازمان عملیات و اطلاعات در ادامه اعترافات شماری از اعضای این تیم جاسوسی را منتشر کرد.
منبع: ایرنا