سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تلویزیون در جام ملت‌های اروپا برنامه ویژه دارد - تسنیم

تسنیم | فرهنگی و هنری | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 21:54
جام ملت های اروپا با ویژه برنامه "یورو 2024" از شبکه سه سیما به صورت زنده روی آنتن خواهد رفت.
مسابقات،شبكه،2024،برنامه،يورو،سيما،جام،زنده،ورزش،اروپا

به گزارش خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، میثم فضلعلی مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما با اشاره به برگزاری مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا 2024، از پوشش کامل این مسابقات از شبکه سه سیما خبر داد و گفت: هفدهمین دوره مسابقات فوتبال جام ملت‌های اروپا از جمعه 25 خردادماه آغاز می‌شود و شبکه سه نیز در قالب ویژه برنامه "یورو 2024" تدارک ویژه‌ای برای پخش و تحلیل این مسابقات درنظر گرفته است.
وی در ادامه گفت: ویژه برنامه "یورو 2024" به تهیه کنندگی مهدی هاشمی و با دکور اختصاصی از روز جمعه 25 خرداد همزمان با مسابقه افتتاحیه جام ملت‌های اروپا بین دو تیم آلمان - اسکاتلند، به روی آنتن شبکه سه سیما خواهد رفت.
مدیر گروه ورزش شبکه سه سیما افزود: این مسابقات به میزبانی کشور آلمان برگزار می‌شود و 24 کشور در آن شرکت دارند و تمامی بازی‌های این مسابقات به صورت زنده از شبکه سه پخش خواهد شد، البته برخی بازی ها به دلیل همزمانی با یکدیگر، از شبکه ورزش سیما بروی آنتن خواهند رفت.
فضلعلی با بیان اینکه در ویژه برنامه "یورو 2024" ترکیبی از گزارشگران جوان و پیشکسوت بصورت همزمان حضور خواهند داشت، تا با صدای آنان به جذابیت این مسابقات افزوده شود، گفت: آقایان پیمان اسدیان و حمید محمدی اجرای ویژه برنامه "یورو2024" را برعهده خواهند داشت.
وی ادامه داد: در مرحله گروهی این مسابقات بطور متوسط حدود 12 ساعت از کنداکتور شبکه سه به ویژه برنامه یورو 2024 اختصاص داده خواهد شد، که علاوه بر پخش زنده مسابقات ، بخش های تولیدی متنوع دیگری نیز برای مخاطبین درنظر گرفته شده است که شامل معرفی بازیکنان، تیم‌ها، سابقه تیم‌ها در جام و .
.
.
خواهد بود.
علاوه بر آن تجزیه و تحلیل و بررسی تیم‌ها در دستور کار این برنامه خواهد بود که از کارشناسان زبده داخلی و خارجی به صورت زنده دعوت خواهد شد تا به بحث و بررسی کارشناسی مسابقات برای علاقمندان به فوتبال بپردازند.
انتهای پیام/