خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 30 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تمهیدات پلیس راهور برای بازی فوتبال ایران و ازبکستان

مشرق | ورزشی، اجتماعی و حوادث | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 21:30
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ضمن اعلام تمهیدات بازی فوتبال ایران و ازبکستان گفت: شهروندان از تردد با موتورسیکلت در بزرگراه‌های منتهی به محل برگزاری مسابقه خودداری کنند.
استاديوم،راهور،نمايند،ترافيك،پليس،تهران،معابر،رانندگان،بازي، ...

به گزارش مشرق، سرهنگ فیروز کشیر معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ، تمهیدات بازی ایران و ازبکستان را اعلام کرد.
وی در خصوص این خبر گفت: پلیس راهور تهران بزرگ همانند تمام مسابقات فوتبال، برای این مسابقه نیز تدابیر ویژه ترافیکی اتخاذ کرده است و از ساعت‌ها قبل از آغاز این بازی در اطراف معابر منتهی به استادیوم عوامل پلیس راهور تهران بزرگ حضور دارند و مشغول روان سازی ترافیک و تأمین امنیت عبور و مرور می‌باشند.
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: به شهروندان گرامی توصیه می‌گردد حتماً از وسایل نقلیه عمومی مانند مترو جهت رفتن به استادیوم استفاده کرده و از تردد با موتورسیکلت در بزرگراه‌های منتهی به این محل جدا خودداری نمایند.
وی ادامه داد: تماشاگران گرامی که قصد تردد با خودروی شخصی را نیز دارند حتماً جهت مدیریت ترافیک، زودتر از شروع بازی در استادیوم حاضر و خودروهای خود را در پارکینگ‌هایی که به همین منظور تعبیه شده است پارک نمائید.
سرهنگ کشیر افزود: رانندگان از توقف در حاشیه معابر و از حرکت با دنده عقب به دلیل دید کم رانندگان در ساعات تاریکی هوا در این معابر جدا خودداری نمایند.
معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اظهار داشت: عابرین پیاده نیز با توجه به تاریکی معابر از پوشیدن لباس‌های تیره که منجر به عدم دید رانندگان نسبت به آنها می‌شود پرهیز کرده و سعی نمایند از لباس تیره جهت رفتن به استادیوم استفاده نمایند.
وی به لحظه خروج تماشاگران از استادیوم و ازدحام این لحظه اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه حجم وسیعی از تماشاگران بلافاصله بعد از مسابقه فوتبال از استادیوم و پارکینگ‌ها خارج می‌شوند توصیه می‌گردد که با صبر و حوصله بیشتری اقدام به خروج نمایند و مراقب تردد عابرین پیاده بویژه افراد پیر و ناتوان و کودکان باشند.
سرهنگ کشیر گفت: رانندگان هنگام خروج از محل استادیوم سرعت و سبقت نداشته باشند و هیجانات خود را در بزرگراه‌ها و خیابان‌ها به واسطه نتیجه این بازی تخلیه نکرده و با این تخلف جان خود و دیگر کاربران ترافیکی را به مخاطره نیندازند.