خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 31 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مبارزان فلسطینی صهیونیست‌ها را در جنین زمین‌گیر کردند - تسنیم

تسنیم | بین‌الملل | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 21:13
مبارزان فلسطینی در جنین واقع در کرانه باختری با بمب های کنار جاده ای و درگیری مسلحانه پیشروی ارتش رژیم صهیونیستی به روستای کفر دان را متوقف کردند.
كفر،دان،فلسطيني،ارتش،اسرائيل،نيروهاي،عبري

به گزارش گروه عبری خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری وای نت اعلام کرد نیروهای ویژه ارتش اسرائیل با حمایت چند بالگرد در حال انجام عملیات تهاجمی در جنین هستند و هم‌اکنون به شدت با فلسطینیان موجود در این منطقه درگیر شده‌اند.
.
به اعتراف این رسانه نیروهای ویژه ارتش اسرائیل در روستای کفر دان در نزدیکی جنین مشغول عملیات هستند و مبارزان فلسطینی با موشک و سلاح‌های سبک به مقابله با این تهاجم پرداخته‌اند.
به روایت این رسانه عبری زبان این تهاجم که از زمین و هوا در حال انجام است تا کنون منجر به (شهادت) سه فلسطینی شده است.
در همین راستا سرایا القدس شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی در بیانیه‌ای اعلام کرد، مجاهدین این گروه در روستای کفر دان در حال درگیری با نظامیان صهیونیست بوده و مانع از پیشروی آنها به داخل این روستا شده‌اند.
گردان‌های شهدای الاقصی هم در بیانیه‌ای کوتاه تاکید کرد، بعد از کشف پیشروی نیروهای مخصوص ارتش اسرائیل به سوی کفر دان، مبارزان فلسطینی با آنها درگیر و آنان را زیر بارانی از آتش و گلوله قرار دادند که منجر به کشته و زخمی‌شدن تعدادی از آنها شده است.
براساس این بیانیه، درگیری همچنان در این منطقه در جریان است.
انتهای پیام/