سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

همه دروغ های صهیونیست ها در حمله به اردوگاه نصیرات

تسنیم | بین‌الملل | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 20:31
حمله وحشیانه رژیم صهیونیستی روز شنبه رژیم صهیونیستی به اردوگاه النصیرات با ادعای آزادی چهار اسیر صهیونیست دربند مقاومت در شرایطی است که شاهدان عینی این ماجرا با تشکیک در این ادعای اسرائیلی ها اعتقاد دارند این عملیات با شکست برای آنها همراه بوده است.
اردوگاه،اسرائيلي،عيني،شاهدان،تسنيم،صهيونيست،اسير

به گزارش سایت عربی خبرگزاری تسنیم، به‌رغم ادعای رژیم‌صهیونیستی مبنی بر آزادی چهار اسیر اسرائیلی در جریان حمله روز شنبه به اردوگاه النصیرات غزه، شاهدان عینی تردید دارند که ماموریت صهیونیست‌ها با موفقیت همراه بوده باشد.
.
«ابوابراهیم الطهراوی»؛ شاهد عینی فاجعه اردوگاه نصیرات در گفتگو با خبرنگار تسنیم در نوار غزه در تشریح جزئیات این یورش وحشیانه گفت: عقب‌نشینی صهیونیست ها از اردوگاه درحالی صورت گرفت که آن‌ها به آنچه می‌خواستند، دست نیافته بودند.
ارتش اسرائیل ادعا می‌کند که چند اسیر اسرائیلی را آزاد کرده، اما من چیزی ندیدم.
من یکی از شاهدان عینی بودم، اما هیچ اسرائیلی را ندیدم که آزاد شده باشد.
من اینجا بودم که نیروهای ویژه اسرائیلی از این‌جا عقب‌نشینی کردند؛ بعد جنگنده‌های اف-16 اسرائیلی آمدند و ساختمان‌ها را بمباران کردند.
همزمان با تشکیک شاهدان عینی حمله رژیم صهیونیستی به اردوگاه نصیرات و ادعای آزادی چهار اسیر صهیونیست، «ابوعبیده»، سخنگوی رسمی گردان‌های قسام نیز در توئیتی مدعی شد که تعدادی از اسرای اسرائیلی طی این عملیات صهیونیست ها کشته شده‌اند.
در جریان حمله وحشیانه زمینی و هوایی رژیم صهیونیستی به اردوگاه النصیرات بیش از 200 شهروند فلسطینی شهید و 400 نفر دیگر زخمی شدند.
«خالد ابویوسف»؛ یکی دیگر از شاهدان عینی جنایت اردوگاه نصیرات به خبرنگار تسنیم در غزه می‌گوید: صهیونیست‌ها هرکسی که به خیابان نزدیک می‌شد را مستقیما هدف قرار می‌دادند.
حتی پیرمردی که خانه‌اش اینجا بود را کشتند.
هر جنبده‌ای در خیابان عبور می‌کرد، او را می‌کشتند.
انتهای پیام/