سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نشست انتخاباتی قالیباف با جمعی از نمایندگان فعلی و ادوار

تسنیم | سیاسی | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 19:11
نشست انتخاباتی محمدباقر قالیباف کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری با جمعی از نمایندگان فعلی مجلس و نمایندگان ادوار برگزار شد.
مجلس،قاليباف،تسنيم،نمايندگان،جلسه،برگزار

رمضانعلی سنگدوینی نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، اظهار داشت: عصر امروز آقای قالیباف جلسه‌ای خارج از مجلس با تعدادی از نمایندگان مجلس دوازدهم و سابق مجلس برگزار کرد.
وی افزود: در این جلسه آقای قالیباف به بیان دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود پرداخت و نمایندگان مجلس استقبال خوبی از این جلسه کردند.
به گزارش تسنیم، وزارت کشور روز یکشنبه (20 خرداد) اسامی نامزدهای احرازصلاحیت‌شده توسط شورای نگهبان را اعلام کرد و آقایان مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و مسعود پزشکیان در ریاست‌جمهوریِ چهاردهم به رقابت می‌پردازند.
چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در پی شهادت آیت‌الله رئیسی در سانحه سقوط بالگرد قرار است یک سال زودتر از موعد قانونی و در تاریخ 8 تیرماه 1403 برگزار شود.
انتهای پیام/