خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 25 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خراسان شمالی آماده برگزاری انتخابات ریاست جمهوری است

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 16:53
رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی، گفت: با توجه به گزارش کمیته های ذیل ستاد انتخابات استان تمامی زیرساخت ها برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مهیا شده است.
انتخابات،خراسان،شمالي،كارت،ستاد،برگزاري،جهت

حسن ناهیدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بجنورد، با اشاره به برگزاری جلسه ستاد انتخابات خراسان شمالی، اظهار داشت: با توجه به گزارش کمیته‌های ذیل ستاد انتخابات استان تمامی زیرساخت‌ها برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مهیا شده است.
وی افزود: تمامی عوامل صندوق‌ها آموزش‌های لازم را دیده‌اند و تمامی دستگاه‌های احراز جهت اخذ آرا نیز به داخل استان منتقل شده است.
رئیس ستاد انتخابات خراسان شمالی از استفاده 86 درصد از رای دهندگان دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از کارت ملی برای احراز هویت خبر داد و گفت: حدود 10 هزار کارت ملی در دفاتر پیشخوان موجود است که صاحبان آنها نسبت به تحویل گرفتن آنها اقدام کنند.
ناهیدی با اشاره به مدارک لازم جهت شرکت در فرآیند رای‌گیری، بیان کرد: همراه داشتن شناسنامه و یا کارت ملی جهت رای دادن لازم و ضروری است که واجدین شرایط باید حتماً یکی از این دو مدارک را به همراه داشته باشند.
وی خاطرنشان کرد: فرآیند تبلیغات نامزدهای چهاردهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با کشور آغاز و شرایط برای برگزاری انتخاباتی پرشکوه در خراسان شمالی فراهم شده است.
معاون سیاسی امنیتی استانداری خراسان شمالی در پایان، گفت: امیدواریم مردم استان همانند سایر دوره‌های انتخابات حضوری پرشور و تاثیرگذار در انتخابات داشته باشند.
انتهای پیام/