خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 25 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

قتل خونین مرد جوان توسط هم‌خانه با ضربات مهلک چاقو

مشرق | اجتماعی و حوادث | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 16:41
به‌دنبال قتل خونین مرد جوان توسط هم‌خانه‌اش با ضربات متعدد چاقو در جنوب تهران، یک سناریوی جنایی مقابل کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.
تحقيقات،كارآگاهان،مقتول،قتل،مرد،پليس،جنايي،جسد

به گزارش مشرق، اواسط خردادماه امسال، مرگ مشکوک مرد جوانی در خانه‌ای در محله جوادیه به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، گزارش داده شد که به دنبال اعلام این خبر تیمی زبده از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه بازپرس کشیک قتل راهی محل حادثه شدند و تحقیقات ابتدایی را آغاز کردند.
تیم جنایی به پس از ورود به خانه موردنظر با جسد مرد جوان افغانستانی مواجه شدند که براثر ضربات چاقو به قتل رسیده بود.
بررسی‌های اولیه هم نشان می‌داد که مقتول در جریان یک درگیری قربانی جنایتی هولناک شده است.
تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مقتول که کارگر ساختمانی بوده با همشهری‌های خود در خانه مورد نظر زندگی می‌کرده که به خاطر اختلافات شخصی با یکی از همخونه‌های درگیر شده و در جریان این نزاع به قتل رسیده و عامل جنایت قبل از رسیدن پلیس از صحنه جرم پا به فرار گذاشته است.
پس از پایان تحقیقات میدانی در صحنه جرم، کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی ابتدا مخفیگاه متهم را شناسایی و سپس در کوتاه‌ترین زمان ممکن نسبت به دستگیری وی اقدام کنند.
جسد مقتول برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات کارآگاهان جنایی در رابطه با دستگیری مرد جنایتکار ادامه دارد.