سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جنایات رژیم صهیونیستی جلوه‌ای از حقوق بشر آمریکایی است - تسنیم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 16:30
دبیر ستاد حقوق بشر با اشاره به پیگیری حقوقی جنایات رژیم صهیونیستی، گفت: جنایات رژیم صهیونیستی جلوه ای از حقوق بشر آمریکایی است.
آمريكا،بشر،رژيم،بازخواني،جنايات،صهيونيستي،ستاد،آمريكايي،حقوق ...

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، دومین جلسه ستاد مرکزی بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی با حضور کاظم غریب‌آبادی؛ معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر ایران، حجت‌الاسلام محمدمهدی عرب‌انصاری؛ معاون حقوقی، امور مجلس و استان‌های شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و سایر نمایندگان دستگاه‌های ذی‌ربط روز سه شنبه 22 خرداد 1403 برگزار شد.
در این نشست غریب‌آبادی ضمن تسلیت شهادت رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و سایر همراهان ایشان، اظهار کرد: مردم قدرشناسی خود را نسبت به خلوص باطنی و خدمات این شهدا ثابت کردند و خداوند متعال نیز در پاسخ به خدمتگذاری بی‌شائبه این شهدای فقید، پاداش الهی برای آنها در نظر گرفت.
رئیس ستاد مرکزی هفته بازخوانی و افشای حقوق‌ بشر آمریکایی در ادامه این نشست با اشاره به تصویب قطعنامه شورای امنیت مبنی بر آتش‌بس و توقف جنایات رژیم صهیونیستی، عنوان کرد: طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب، آمریکا به طور مستقیم در جنایات رژیم صهیونیستی سهیم است و با تصویب این قطعنامه، بر فرض اینکه آتش‌بس هم برقرار شود، حملات هم‌ متوقف شود و کمک رسانی‌ هم صورت گیرد، اما نباید جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه را فراموش کنیم.
وی در ادامه با بیان اینکه اکنون ده‌ها پرونده علیه آمریکا وجود دارد که اشخاص حقیقی از رژیم آمریکا در دادگستری تهران شکایت کردند، عنوان کرد: این افراد از جنایت‌های آمریکا متضرر شدند؛ کسانی مانند بیماران پروانه‌‎‌ای مستقیماً از تحریم‌ها آسیب دیدند؛ همچنین در بحث ترور ما 25 هزار شهید ترور داریم که آمریکا در همه موارد از تروریست‌ها حمایت کرده است.
از این رو لازم است در هفته حقوق بشر آمریکایی روایت ها و رنج های این قربانیان بازخوانی شود.
انتهای پیام/