خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 25 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

‌وزیر کشور: پیش‌بینی مشارکت خوبی در انتخابات داریم - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 14:12
وزیر کشور گفت: برنامه های پیش بینی شده برای نامزدها ملاک انتخاب مردم می شوند و پیش بینی مشارکت خوبی در حوزه انتخابات داریم.
وحيدي،زاهدان،بلوچستان،سيستان،سفر،كشور

‌به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، احمد وحیدی وزیر کشور در رأس هیئتی، دقایقی قبل از طریق فرودگاه بین المللی زاهدان وارد سیستان و بلوچستان شد و در بدو ورود، مورد استقبال رسمی محمد کرمی استاندار و جمعی از مسئولان استانی قرار گرفت.
دولت سیزدهم تا آخرین لحظه در خدمتگزاری به مردم آماده است
به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، احمد وحیدی که پیش از ظهر امروز برای افتتاح چند طرح به سیستان و بلوچستان سفر کرده است، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: تلاش‌ها در وزات کشور و صدا و سیما برای برگزاری انتخاباتی باشکوه در حال انجام است.
وی افزود: بازدید از پایانه مرزی میرجاوه اولین برنامه این سفر است.
وزیر کشور خاطرنشان کرد: افتتاح و بهره‌برداری از ساختمان اداری صدا و سیمای مرکز سیستان و بلوچستان و شرکت در جلسه شورای اداری نیز از دیگر برنامه‌های این سفر خواهد بود.
وحیدی همچنین در خصوص برگزاری انتخابات تصریح کرد: برنامه‌های پیش‌بینی شده برای نامزدها ملاک انتخاب مردم می‌شوند و پیش‌بینی مشارکت خوبی در حوزه انتخابات داریم.