خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 27 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

غلامپور در نشست بین‌المللی سفیران جوان المپیک شرکت کرد - تسنیم

تسنیم | ورزشی | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 13:53
شناگر جوان کشور به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک ایران جهت حضور در شصت وچهارمین نشست بین المللی سفیران جوان المپیک راهی یونان شد.
المپيك،ملي،برگزار،غلامپور،سفيران،آتن،كميته

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو، پس از انجام مراحل مصاحبه و کسب امتیاز لازم در شورای اعزام کمیته ملی المپیک، سینا غلامپور شناگر جوان و آینده‌دار کشورمان به‌عنوان نماینده کمیته ملی المپیک برای حضور در شصت و چهارمین نشست بین‌المللی سفیران جوان المپیک که از 19 خرداد تا اول تیر ماه 1403 برگزار می‌شود، انتخاب شد.
غلامپور درباره برگزاری نشست یادشده بیان کرد: مراسم افتتاحیه در آتن برگزار خواهد شد.
طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده پس از برگزاری نشست به المپیا می‌رویم و پس از تشکیل جلسات دوباره به آتن باز می‌گردیم که حدود 9 روز در آنجا مستقر هستیم و پس از آن دو روز در آتن می‌مانیم که در این نشست‌ها قرار است به نقش ورزشکار در جامعه مدرن رسیدگی شود و همچنین صحبت‌هایی در مورد المپیک نیز انجام می‌شود.
نماینده سفیران جوان المپیک افزود: در این نشست بین‌المللی قرار است بین سفیران اعزامی مسابقاتی برگزار شود که به نفرات برتر جوایزی نیز اهدا می‌شود و همچنین در پایان این دوره به تمامی افراد شرکت‌کننده، گواهی حضور در دوره اهدا می‌شود.
غلامپور ضمن تأکید بر مفید بودن این نشست‌ها و بهره‌مندی از فرصت‌های آموزشی بین‌المللی اظهار کرد: طبق صحبت‌های انجام شده کسانی که در این دوره‌ها انتخاب شوند، از این پس نیز از طرف کمیته ملی المپیک به نشست‌های بیشتری اعزام می‌شوند که این موضوع از اهمیت بالایی برخوردار است.
وی افزود: همسفرهای من در این دوره خانم حسین‌زاده از تیم ملی تنیس روی میز و خانم پرورش از تیم ملی تیراندازی هستند.
این نشست جهت بهره مندی از فرصت‌های آموزشی بین‌المللی المپیک سولیداریتی، برگزار می‌شود.
انتهای پیام/