خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 25 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

باند سارقان خودرو متلاشی شد

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 13:12
رئیس پلیس آگاهی استان قزوین از متلاشی شدن باند 9 نفره سارقان خودرو و لوازم داخل خودرو با اعتراف به 50 فقره سرقت در شهر قزوین و دستگیری 3 مالخر در این خصوص خبر داد.
قزوين،سرقت،دستگير،تجهيزات،خودرو

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، سرهنگ امیرحسام عزیزی، اظهار داشت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد خودرو و به سرقت رفتن تجهیزات آن‌ها در شهر قزوین که موجب ایجاد نارضایتی عمومی در بین شهروندان شده بود، بررسی موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قزوین قرار گرفت.
وی افزود: ماموران با بررسی‌های تخصصی از محل وقوع سرقت، سرنخ‌هایی از دست داشتن 9 نفر از سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار در این سرقت‌ها به‌دست آوردند.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان با اشاره به اینکه سارقان شناسایی شده در عملیات های جداگانه غافلگیر و دستگیر شدند، ادامه داد: متهمان دستگیر شده به 50 فقره سرقت خودرو و لوازم و تجهیزات داخل خودرو اعتراف کرده‌اند.
وی با اشاره به اینکه 3 مالخر در این خصوص دستگیر شده و به همراه متهمان به مراجع قضایی معرفی شدند، خاطرنشان کرد: اغلب سرقت‌های انجام شده از خودروهایی صورت گرفته که فاقد تجهیزات ایمنی و پیشگیرانه بودند.
انتهای پیام/