خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

فروش رایت 5 رمان ایرانی به شرکت فیلم‌سازی اتریشی - تسنیم

تسنیم | فرهنگی و هنری | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 12:53
مدیر آژانس ادبی پل از فروش رایت 5 رمان ایرانی برای تولید فیلم به یک شرکت فیلم سازی اتریشی در نمایشگاه کتاب تورین ایتالیا خبر داد.
آژانس،ادبي،ايراني،پل،فروش،رايت،بازاريابي،ايتاليا

مجید جعفری اقدم مدیر آژانس ادبی و ترجمه پل در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به برنامه‌های این آژانس ادبی در ماه‌های گذشته گفت: آژانس ادبی پل در ماه گذشته با حضور در کشور ارمنستان تلاش‌هایی را برای حضور نشر ایران در این کشور آغاز کرد.
وی از دیدار و گفتگو با مدیر انتشارات آنتارس بزرگترین موسسه انتشاراتی ارمنستان خبر داد و گفت: در این دیدار برای ترجمه و انتشار 5 رمان ایرانی به زمان ارمنی توافق کردیم.
هم‌چنین عقد قرارداد همکاری کوآجنسی با یک آژانس ادبی در ایروان برای فروش کپی‌رایت کتاب‌های ایرانی به نمایندگی از آژانس ادبی پل در ارمنستان و دیگر کشورهای آسیای میانه انجام شد.
جعفری‌اقدم همچنین از توافق با انتشارات asta از کشور اندونزی برای ترجمه و نشر کتاب‌های کودک و نوجوان ایرانی در اندونزی خبر داد.
وی به حضور در نمایشگاه کتاب تورین ایتالیا اشاره کرد و گفت: در این نمایشگاه با آژانس ادبی ledore فرانسه برای معرفی 20 رمان ایرانی در این کشور و بازاریابی برای فروش رایت آنها توافق‌نامه همکاری امضا شد.
جعفری‌اقدم همچین افزود: در نمایشگاه تورین ایتالیا با شرکت فیلم سازی و سریال‌سازی اتریشی توافق کردیم تا رایت فیلم 5 رمان ایرانی به آنها فروخته شود.
در تورین ایتالیا همچنین با آژانس ادبی ایتالیایی ادریس برای معرفی و فروش کپی‌رایت کتاب‌های ایرانی در ایتالیا قرارداد همکاری امضا شد.
مدیر آژانس ادبی و ترجمه پل افزود: در ماه‌های گذشته آژانس ادبی پل یک توافقنامه با آژانس ادبی لیکی از سوئد به امضا رساند که در پی آن بازاریابی برای فروش رایت 25 عنوان کتاب ایرانی توسط آژانس سوئدی و بازاریابی برای فروش رایت 25 کتاب سوئدی در ایران و ترکیه توسط آژانس ادبی پل انجام خواهد شد.
وی درباره عناوین کتاب‌هایی که بازاریابی آن‌ها انجام شده است،‌ گفت: این کتاب‌ها عمدتا از آثار نویسندگان نسل گذشته مانند جلال آل احمد، اسماعیل فصیح، علی‌محمد افغان و ...هستند.
انتهای پیام/