خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 30 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

هلاکت 4 نظامی ارتش اسرائیل/ بن گویر: روز دردناکی بود

تسنیم | بین‌الملل | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 12:13
ارتش رژیم اسرائیل از کشته شدن چهار نظامی خود در جنوب نوار غزه خبر داد که یکی از ویران این رژیم به این حادثه واکنش نشان داد.
رژيم،كشته،اسرائيل،نظامي،غزه،نوار

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، ارتش رژیم اسرائیل امروز سه شنبه از کشته شدن چهار نظامی خود از جمله یک افسر در درگیری‌های جنوب نوار غزه طی دیروز خبر داد و خبر مرگ آن‌ها به خانواده‌هایشان اطلاع داده است.
بیش از هشت ماه از جنگ علیه نوار غزه می‌گذرد و طی این مدت بیش از 600 نظامی رژیم اسرائیل کشته شده که برخی از ناظران این اعداد را غیر واقعی می‌دانند و تعداد را بیشتر از این می‌دانند.
هلاکت نوه عضو سابق کنست در کمین مقاومت
در همین رستا، منابع عبری زبان اعلام کردند نوه موشه فیگلین عضو تندرو سابق کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی که بارها خواستار سیطره بر مسجد الاقصی و بیرون راندن فلسطینیان از سرزمین خود شده، در کمین روز گذشته گردان‌های قسام در رفح به هلاکت رسیده است.
واکنش وزیر صهیونیست به کشته شدن 4 نظامی ارتش اسرائیل
ایتامار بن گویر، وزیر امنیت داخلی رژیم اسرائیل در واکنش به کشته شدن چهار نظامی ارتش این رژیم در درگیری‌های دیروز نوار غزه گفت که امروز روز دردناک و ناراحت کننده است.
انتهای پیام/