خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 24 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اعزام بیش از 500 نیروی انسانی از نیمه مرداد به مرز شلمچه

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 12:12
اولین جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی شهرداری شیراز با هدف خدمات رسانی به زائران سرور و سالار شهیدان، حضرت امام حسین (ع) در مرز شلمچه به ریاست معاونت محیط زیست و خدمات شهری و رئیس ستاد اربعین شهرداری شیراز برگزار شد.
شيراز،اربعين،خوشبخت،زائران،ايام،خدمت،رساني،پزشكي،جمله،شهرداري

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، روح الله خوشبخت با تاکید بر انجام هماهنگی‌های لازم برای تسریع در عملیات ساخت و بهره برداری از سوله موکب احمد بن موسی (ع) در مرز شلمچه، این اقدام را در خدمت رسانی هر چه بهتر به زائران موثر دانست.
وی همچنین به انجام هماهنگی‌های لازم برای ارائه خدمات دیگری همچون نظافت، جمع آوری زباله، به طول بیش از 4 کیلومتر و به‌صورت رفت و برگشت از سه راه جهاد تا نقطه صفر مرزی و همچنین پایانه، ایمنی، آتشنشانی، حمل و نقل وسایر خدمات به زائران از سوی شهرداری شیراز اشاره کرد و افزود: علاوه بر این اقدامات فرهنگی درخور جایگاه شیراز به عنوان سومین حرم اهل بیت (ع) نیز در این ایام انجام می‌شود.
خوشبخت با بیان اینکه شهرداری شیراز همچون سال‌های گذشته به خدمت رسانی در ایام اربعین می‌پردازد، اظهار کرد: بیش از 500 نفر نیروی انسانی از جمله پاکبانان، آتشنشانان، رانندگان، اتوبوس، نیرو‌های اداری و امور فرهنگی از 15 مرداد ماه به مرز شلمچه اعزام خواهند شد.
معاون شهردار شیراز همچنین خاطرنشان کرد: عملیات طراحی و ساخت سوله‌های ثابت در موکب حضرت احمد بن موسی (ع) طبق مصوبه شورای شهر شیراز در دست اجرا است و تا ایام اربعین در مدار خدمت رسانی قرار می‌گیرد.
رئیس ستاد اربعین شهرداری شیراز همچنین از سایر ارگان‌ها از جمله علوم پزشکی شیراز خواست با همکاری و همراهی همیشگی خود روند برگزاری هر چه باشکوه‌تر مراسم اربعین حسینی را هموار کنند.
خوشبخت افزود: نیاز به واکسیناسیون در موضوعات مورد نیاز، اعزام تیم اورژانس، تجهیزات، و استقرار در محل مورد نظر برای ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی خادمان زائران اباعبدالله الحسین (ع) از جمله مواردی است که به همکاری دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیاز دارد.
انتهای پیام/424