خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 30 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پیش بینی 1516 شعبه اخذ رأی در گلستان

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 12:12
رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: مانند انتخاباتی که در 11 اسفندماه سال گذشته پشت سر گذاشتیم بنا داریم یک هزار و 516 شعبه اخذ در استان راه اندازی کنیم.
انتخابات،استان،نفر،دوره،چهاردهمين،گلستان

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، سیدعلی مهاجر صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آمادگی گلستان برای برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: اعضای هیئت‌های اجرایی، عوامل نظارتی و بازرسی انتخابات در استان تعیین شده‌اند و جلسه‌های هماهنگی در حال برگزاری است.
رئیس ستاد انتخابات گلستان اعلام کرد: ستاد انتخابات استان از 6 خرداد فعال شد و 216 نفر از معتمدین مردم به عنوان هیئت اجرایی انتخاب شدند و 351 نفر به عنوان اعضای حقوقی هیئت اجرایی در استان به‌کارگیری شدند.
وی عنوان کرد: در این دوره از انتخابات یک میلیون و 435 هزار نفر واجد شرایط رأی دادن هستند که از این تعداد حدود 9 هزار 700 نفر آنان برای اولین بار است که می‌توانند در پای صندوق‌های رأی حاضر شوند.
مهاجر با اشاره به تعیین شب اخذ رأی برای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان گفت: مانند انتخاباتی که در 11 اسفندماه سال گذشته پشت سر گذاشتیم بنا داریم یک‌هزار و 516 شعبه اخذ در استان راه‌اندازی کنیم.
وی خاطرنشان کرد: برگزاری چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در استان گلستان به صورت نیمه الکترونیکی است؛ بدین معنا که احراز هویت به صورت الکترونیکی و برخط انجام و رأی‌ها در قالب تعرفه کاغذی اخذ می‌شود.
انتهای پیام/582/.