خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 25 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

پایان رقابت‌های انتخابی کاراته با معرفی نفرات برتر - تسنیم

تسنیم | ورزشی | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 12:12
مرحله سوم مسابقات انتخابی تیم ملی کاراته بزرگسالان برگزار شد و نفرات برتر اوزان مختلف معرفی شدند.
استان،برد،ملي،تيم،اردوي،وزن،كيلوگرم،باخت،نفرات

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مرحله سوم رقابت‌های انتخابی تیم ملی کاراته برای مشخص شدن نفرات راه یافته به اردوی مسابقات قهرمانی آسیا، روز گذشته(دوشنبه- 21 خرداد ماه) با برگزاری رقابت‌های 6 وزن در سالن کبگانیان برگزار شد و در نهایت با تصمیم کادرفنی تیم ملی 19 کاراته‌کا به اردوی تیم ملی راه یافتند.
در رقابت‌های وزن 55- کیلوگرم، بهنام دهقان‌زاده از استان تهران با 2 برد و محمدرضا غفوری از استان مازندران با 2 برد به عنوان نفرات برتر به اردو راه یافتند.
علی مسکینی از استان کرمانشاه با 2 برد و پوریا اقدسی از استان البرز با 4 برد، یک مساوی و یک باخت در وزن 60- کیلوگرم به اردو دعوت شدند.
در مبارزات وزن 67- کیلوگرم، امیر مهدی‌زاده از استان قم با 2 برد، هادی کیانی از استان آذربایجان غربی با 2 برد و نوید رنجبر از استان مازندران با 2 برد و یک باخت، نفرات برتر بودند که موفق به حضور در اردوی تیم ملی شدند.
بهمن عسگری از استان قزوین با 2 برد، مرتضی نعمتی از استان قم با 2 برد و مهدی شهگل از استان همدان با 2 برد و یک باخت، 3 کاراته‌کا برتر وزن 75- کیلوگرم بودند که به اردو راه یافتند.
در وزن 84- کیلوگرم، امیرحسین فداکار از استان تهران با 2 برد و کیوان بابان از استان کردستان با 3 برد و یک باخت، راهی اردوی تیم ملی شدند.
همچنین در وزن 84+ کیلوگرم،محمود نعمتی از استان قم با 2 برد، مهدی گنج‌زاده از استان تهران با یک برد، صالح اباذری از استان مرکزی با یک برد و یک باخت و مهدی عاشوری از استان مازندران، نفرات راه یافته به اردوی تیم ملی هستند.
با اعلام کادر فنی، علیرضا حیدری به اردوی تیم ملی دعوت شد.
همچنین سجاد گنج زاده و مهدی خدابخشی هم به دلیل مصدومیت و شرکت نکردن در این مرحله مسابقه انتخابی با تصمیم کادرفنی به اردوی تیم ملی دعوت شدند.
انتهای پیام/