خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 25 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

واکنش دیونگ به از دست دادن یورو 2024

تسنیم | ورزشی | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 11:52
هافبک تیم ملی فوتبال هلند شانس حضور در رقابت های یورو 2024 را از دست داد.
تيم،هلند،2024،يورو،مسابقات،ملي،فرنكي،قوزك،مچ،تورنمنت

به گزارش خبرگزاری تسنیم، فرنکی دیونگ که در روزهای اول اردیبهشت ماه و در جریان شکست 3 بر 2 بارسلونا مقابل رئال مادرید در هفته سی‌و‌دوم لالیگای اسپانیا از ناحیه قوزک پا دچار مصدومیت شد و فصل برایش تمام شد، در حالی که هلندی‌ها امیدوار بودند او به مسابقات یورو 2024 برسد، در نهایت شانس همراهی تیم تحت‌هدایت رونالد کومان در این تورنمنت را به خاطر همین مصدومیت از دست داد.
او در فصل اخیر در سه مقطع مختلف از ناحیه همین قوزک پا دچار آسیب‌دیدگی شد.
معاینات پزشکی روز یکشنبه و دوشنبه توسط تیم پزشکی تیم ملی فوتبال هلند نشان داد که مچ پای آسیب‌دیده دیونگ 27 ساله هنوز به اندازه کافی نمی‌تواند وزن بدن را تحمل کند، بنابراین هافبک بارسلونا به جمع غایبان هفدهمین دوره جام ملت‌های اروپا پیوست.
فرنکی دیونک در حساب کاربری رسمی‌اش در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» نوشت: «ناراحت و ناامیدم که نمی‌توانم در مسابقات یورو 2024 حضور داشته باشم.
ما در هفته‌های اخیر هر کاری از دستمان برمی‌آمد انجام دادیم، اما متأسفانه مچ پای من به زمان بیشتری برای بهبودی نیاز دارد.
این یک رؤیا و بزرگترین افتخار است که کشورم را در مرحله نهایی یک تورنمنت نمایندگی کنم.
پوشیدن پیراهن نارنجی، خواندن ویلهلموس (سرود ملی هلند) و احساس کردن حمایت از جانب کل کشور،...
اما اکنون همانند کل هواداران تیم ملی هلند، تیم را تشویق می‌کنم.
پیش به جلو بچه‌ها».
هلند در گروه D مسابقات یورو 2024 با تیم‌های فرانسه، لهستان و اتریش همگروه است و روز یکشنبه در اولین بازی‌اش باید در ورزشگاه فولکس پارک واقع در شهر هامبورگ به مصاف لهستان بود.
انتهای پیام/