خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 31 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شیخ نعیم قاسم:غافلگیری‌های بزرگی برای دشمن داریم - تسنیم

تسنیم | بین‌الملل | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 10:13
معاون دبیرکل حزب الله با تاکید بر اینکه اگر اشغالگران به دنبال جنگ گسترده باشند مقاومت لبنان در آمادگی کامل جهت مقابله با آن است گفت غافلگیری های بزرگی برای دشمن داریم.
دشمن،حزب،الله،نبرد،جنگ،نعيم،قاسم

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، شیخ «نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب الله لبنان طی سخنانی درباره روند تقابل با دشمن صهیونیستی اعلام کرد: آنچه که تاکنون حزب الله در نبرد برای حمایت از غزه و دفاع فعالانه از لبنان، از خود نشان داده بخش کوچکی از توانایی‌هایی است که در اختیار دارد.
شیخ نعیم قاسم با اشاره به اینکه حزب الله غافلگیری‌های بزرگی برای دشمن دارد اظهار داشت: دشمن نمی‌تواند روی عامل زمان شرط‌بندی کند؛ زیرا ما قدرت کافی برای ادامه نبرد را داریم و این نبردی است که ما در آن پیروز خواهیم شد.
این مقام حزب‌الله تصریح کرد: توانمندی‌های ویژه مقاومت موجب شد تا مدیریت نبرد را به دست بگیرد و معادلات خود را تثبیت و دشمن را مجبور به تسلیم شدن در برابر این معادلات کند.
وی با تاکید بر اینکه حزب الله به دنبال جنگ گسترده نیست گفت: اگر دشمن بخواهد به سمت چنین جنگی حرکت کند ما لحظه‌ای در ورود به این جنگ تردید نخواهیم کرد و اسرائیلی‌ها این را خوب می‌دانند.
شیخ نعیم قاسم خاطرنشان کرد: تحولات راهبردی امروز به نفع محور مقاومت است و دشمن بعد از این جنگ به میزان خسارات هنگفتی که در همه سطوح متحمل شده است، پی خواهد برد.
معاون دبیرکل حزب الله اظهار داشت: صهیونیست‌ها هر چقدر هم برای طولانی‌تر کردن جنگ تلاش کنند و هر چقدر هم که حمایت‌های دولت آمریکا از آنها ادامه داشته باشد، هرگز به هیچ چیز نخواهند رسید.
وی با اشاره به دستاوردهای مقاومت در نبرد کنونی مقابل اشغالگران گفت: یکی از دستاوردهای بزرگی که در نتیجه عملیات طوفان الاقصی رخ داد این بود که همه جهان امروز درباره آرمان فلسطین حرف می‌زنند و در برابر موجودیت جعلی صهیونیستی ایستاده‌اند.
انتهای پیام/