خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 24 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

ستادهای کاندیداها انتخابات از جنجال‌آفرینی خودداری کنند - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 10:12
سخنگوی ستاد انتخابات گیلان گفت: ستادهای کاندیداهای انتخابات از اتهام زنی و جنجال آفرینی خودداری کنند.
ستاد،ستادهاي،انتخابات،گيلان،حكم،استان،استاني،انتخاباتي

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، جواد شفیعی ثابت در جمع خبرنگاران در ستاد انتخابات گیلان با تاکید بر رعایت قانون توسط ستادهای انتخاباتی اظهار کرد: افرادی که حکم آنان به عنوان مسوول ستاد استان گیلان، از سوی ستاد مرکزی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری صادر شده لازم است یک نسخه از حکم خود را به اداره کل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان ارائه دهند.
وی با بیان اینکه مسئولان ستادهای استانی بعد از معرفی و ارایه حکم خود به ستاد انتخابات باید در چارچوب قانون عمل کنند، گفت: مسئولان ستادهای استانی بعد از دریافت حکم مسئول و آغاز به فعالیت، باید روسای ستادهای شهرستانی و کمیته‌های استانی را به ستاد استان معرفی کنند تا به فرمانداران و دیگر مسئولان ذی‌ربط شهرستانی جهت همکاری قانونی ارجاع شود.
دبیر و سخنگوی ستاد انتخابات گیلان با بیان اینکه زمان تبلیغات کاندیداها آغاز شده و تا 24 ساعت قبل از آغاز رای گیری ادامه دارد، افزود: ستادهای مردمی دارای مجوز و احزاب نیز اگر قصد تشکیل ستاد حمایتی دارند الزاما باید مسئول آن را به صورت مکتوب به ستاد انتخابات استان و شهرستان معرفی کنند.
شفیعی ثابت با بیان اینکه شهید رئیسی الگویی از اخلاقمداری و پرهیز از اتهام‌زنی و جنجال آفرینی در رقابتهای انتخاباتی است، از همه فعالین ستادهای اصلی، ستادهای مردمی و هواداران نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در استان گیلان خواست تا با رعایت حداکثری قانون و مرام اخلاق انتخاباتی برای کاندیدای مدنظرشان فعالیت داشته باشند.
انتهای پیام/