خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شهر ری آماده میزبانی از زائران سیدالکریم (ع) در ایام مسلمیه

تسنیم | استان‌ها | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 10:12
شهردار منطقه 20 گفت: شهر ری به مناسبت مراسم مسلمیه که همزمان با شهادت حضرت مسلم ابن عقیل (ع)، طی سه شب متوالی در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برپا می شود، در آماده باش است تا بهترین خدمات به زائران ارائه شود.
حضرت،عبدالعظيم،مشكي،تخته،حرم،ميادين،اهتزاز،شهرري،پرچم

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ری، رضا شنگی با اشاره به برگزاری آئین مسلمیه در شهرری، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مدیریت شهری شهرری همواره در مناسبت‌های مختلف از جمله مراسم مسلمیه که در حرم حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) برپا می‌شود، در آماده‌باش است تا با خدمات‌رسانی ویژه در حوزه‌های ترافیکی، امور شهری و عمرانی بهترین شرایط برای زائران فراهم شود.
وی افزود: به همین مناسبت نصب 15 ابر کتیبه در میادین اصلی و سر درب بازار قدیم ری، نصب 15 هزار متر ریسه مشکی در معابر و میادین منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، اهتزاز 270 تخته پرچم پایه کوتاه مشکی در پل‌های سواره رو، اهتزاز 4 تخته ابر پرچم پایه بلند، اکران 10 تخته بنر با محتوای ایام مسلمیه در معابر و میادین اصلی و اکران طرح‌های مناسبتی در 5 تلویزیون شهری انجام شد.
شهردار منطقه 20 در ادامه گفت: بنا به سنت دیرینه، جمعی از هیئت‌های عزاداری از سراسر کشور در ایام شهادت حضرت مسلم ابن عقیل (ع)، به مدت سه شب در قالب دسته‌های عزادار به حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) مشرف شده و به برگزاری مراسم عزاداری می‌پردازند لذا در قبله تهران مهیای پذیرایی از زائران خواهیم شد.
شنگی در پایان خاطرنشان کرد: در شهرری همزمان با سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) نیز اقداماتی در زمینه هویت بخشی به سیمای بصری شهر و انجام تبلیغات محیطی از جمله اهتزاز 270 تخته پرچم مشکی در پل‌های سواره رو و نصب ریسه پارچه‌ای و آذین‌بندی مشکی به متراژ 20 هزار متر در معابر و میادین منتهی به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) و مرقد امام خمینی (ره) اجرایی شد.
انتهای پیام/