سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

خط و نشان قهرمان المپیک برای طلای پاریس

مشرق | ورزشی | سه شنبه، 22 خرداد 1403 - 02:12
تیم ملی والیبال فرانسه به رتبه چهارم جدول لیگ ملتها صعود کرد.
فرانسه،تيم،آرژانتين،المپيك،هفته

به گزارش مشرق، در چارچوب هفته دوم رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال، تیم ملی والیبال فرانسه توانست با نتیجه سه بر دو برابر آرژانتین به برتری دست پیدا کند و با کسب ششمین برد از هشت مسابقه جای ژاپن را در رتبه چهارم جدول بگیرد.
در این مسابقه شاگردان آندره آ جیانی در تیم فرانسه، ست‌های اول، دوم و پنجم را به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۲۰، ۲۵ بر ۱۹ و ۱۵ بر ۹ پیروز شدند و آرژانتینی‌ها نیز گیم‌های سوم و چهارم را با نتایج ۲۵ بر ۲۲ و ۲۸ بر ۲۶ بردند تا کامبک این تیم نیمه تمام بماند.
در این دیدار، یاسین لوئاتی و کلونو دو دریافت کننده قدرتی فرانسه هر کدام نوزده امتیاز کسب کردند و در تیم آرژانتین نیز فاکوندو کونته بیست و دو امتیاز به دست آورد.
فرانسه که میزبان المپیک است، دغدغه‌ای از بابت حضور در این مسابقات ندارد اما آرژانتین با شکست‌هایی که در این دو هفته متحمل شده حالا شرایط برای صعود آن‌ها به المپیک حساس‌تر از قبل شده است.
اگر شاگردان مارسلو مندز در هفته سوم هر چهار بازی خود را با نتیجه سه بر صفر شکست بخورند، شاید به المپیک صعود نکنند که البته بسیار بعید است.