خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 25 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بیانیه حزب مردم‌سالاری در حمایت از مسعود پزشکیان، نامزد انتخابات ریاست جمهوری

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 21:59
حزب مردم سالاری از مسعود پزشکیان نامزد چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت می‌کند.
ايران،پزشكيان،دكتر،مسعود،مشتاق،انتخابات،حضور،سياسي،ستادهاي،ا ...

بیانیه حزب مردم سالاری در حمایت از مسعود پزشکیان در انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری ایران بدین شرح است:
در چشم‌انداز سیاسی همیشه در حال تحول ایران، حضور دکتر مسعود پزشکیان به‌عنوان نامزد اصلاح‌طلبان در انتخابات ریاست‌جمهوری، خبر از یک تغییر پارادایم بالقوه در حکومت‌داری کشور می‌دهد.
دکتر پزشکیان با پیشینه‌ای قوی در سیاست و تعهدی تزلزل‌ناپذیر به اصلاحات، چراغ امیدی برای کسانی است که مشتاق ایران آزادتر، عادلانه‌تر و دموکراتیک‌تر همراه با شایسته‌سالاری هستند.
دکترپزشکیان با حضور در صحنه انتخابات ریاست جمهوری ایران نه‌تنها از نظر زمان‌بندی، بلکه از نظر ماهیت نیز حائز اهمیت است.
در برهه‌ای که ایران با چالش‌های چندوجهی دست‌وپنجه نرم می‌کند _ از تحریم‌های اقتصادی و انزوای سیاسی گرفته تا نارضایتی داخلی و تقاضا برای آزادی‌های اجتماعی بیشتر _ برنامه‌های اصلاحی ایشان چشم‌اندازی جامع که ریشه در اصول استحقاق، عدالت و شایسته‌سالاری دارد و سنگ بنای چشم‌انداز نجات ایران را تشکیل و ارائه می‌دهد.
توانایی علمی، همراه باتجربه عملی ایشان، ترکیبی منحصربه‌فرد از بینش نظری و درک عمل‌گرایانه مجهز می‌کند که برای پیمایش راه پر پیچ‌وخم سیاست‌ورزی ایران ضروری است.
سبک مدیریت دکتر پزشکیان بر استفاده از استعدادهای فراگیر، قدرت خرد جمعی و اهمیت گنجاندن دیدگاه‌های مختلف در سیاست‌گذاری‌ها و برنامه‌های خود با وجود فرهنگ‌ها، سنت‌ها و دیدگاه‌ها مختلف، ترویج فرهنگ گفتگو و همکاری، پر کردن شکاف‌ها و ایجاد جامعه‌ای متحدتر و هماهنگ‌تر تأکید دارد.
حمایت از دکتر مسعود پزشکیان علاوه بر تأکید و تأیید یک نامزد اصلح، فراخوانی برای عصر جدیدی در سیاست ایران و به‌رسمیت‌شناختن نیاز مبرم به اصلاحاتی است که می‌تواند به چالش‌های بی‌شمار پیش روی دولت و ملت رسیدگی کند و راه را برای آینده‌ای روشن‌تر هموار سازد.
برنامه‌های جامع و آینده‌نگر ایشان، طیف گسترده‌ای از مردم ایران، به‌ویژه جوانان که نیروی بالقوه‌ای برای یک ایران مترقی‌تر و عادلانه‌تر و مشتاق تغییر و خوش‌بین به آینده‌ای روشن هستند، به‌سوی امیدی تازه هدایت کند.
حضور دکتر پزشکیان با چشم‌انداز تغییر در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی در عصری جدید، گامی در جهت تحقق آرمان‌های ایرانیان بی‌شماری است که مشتاق حکومتی عدالت محور، شفاف، فراگیر و پاسخگو هستند.
لذا تمام امکانات تبلیغاتی و رسانه‌ای حزب مردم سالاری و ستادهای انتخاباتی دکتر کواکبیان در سراسر کشور در اختیار تبلیغات ستادهای انتخاباتی دکتر مسعود پزشکیان قرار خواهد گرفت.
با امید و تلاش برای ایرانی سرافراز، پاینده و سربلند
کمیته اطلاع رسانی
۱۴۰۳/۳/۲۱