سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رهبران یمنی: طوفان الاقصی؛ در امتداد اندیشه جهادی امام خمینی

تسنیم | بین‌الملل | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 21:31
رهبران ارشد سیاسی، سران قبایل و نمایندگان گروه های مقاومت فلسطین با حضور در سی و پنجمین مراسم بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره) طوفان الاقصی را در امتداد روحیه انقلابی و اندیشه جهادی ایشان در مبارزه با استکبار و صهیونیسم برشمردند.
خميني،امام،اسلامي،يمن،ايران،تسنيم،انقلابي،جهاد،فلسطين،رژيم،سياسي

به گزارش سایت عربی خبرگزاری تسنیم، مقامات و رهبران ارشد سیاسی، سران قبایل و نمایندگان مقاومت فلسطین در یمن ضمن مشارکت در مراسم بزرگداشت رحلت امام خمینی (ره) در محل سفارت ایران در یمن، طوفان‌الاقصی را در امتداد اندیشه جهادی و انقلابی امام خمینی برشمردند.
.
«محمد مفتاح»؛ مشاور شورای عالی سیاسی یمن در پاسخ به سوال خبرنگار تسنیم در صنعا در رابطه با نقش امام خمینی در جهان اسلام: امام خمینی در حیات خود معادلات منطقه را تغییر داد و به سلطه آمریکا و صهیونیست ها در ایران و خلیج فارس خاتمه داد.
اگر ایشان نبودند آمریکا امروز بر وجب به وجب از خاک منطقه تسلط یافته بود.
«عبدالله نعمی»؛ عضو دفتر سیاسی جنبش انصارالله نیز با اشاره به جایگاه والای جهاد و مبارزه با صهیونیسم جهانی در اندیشه و تفکر بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: جهاد با صهیونیسم برای امام خمینی (ره) پروژه ای برآمده از اسلام در جهت یاری مستضعفان است و تا پیروزی تمام مستضعفین جهان ادامه خواهد داشت.
«احمد برکات»؛ نماینده جنبش جهاد اسلامی فلسطین در یمن نیز در مراسم بزرگداشت سفارت جمهوری اسلامی ایران در صنعا حاضر بود به خبرنگار تسنیم گفت: امام خمینی روحیه اسلامی و انقلابی را احیا کرد و آرمان فلسطین را در راس اولویت های خود قرار دادند.
«احمد الصنعانی»؛ شهروند یمنی نیز با گرامی داشت مقام شامخ بنیانگذار انقلاب اسلامی اظهار داشت: در هشتمین ماه نبرد طوفان الاقصی، روحیه جهادی و انقلابی امام خمینی را در مبارزه با رژیم صهیونیستی الگو قرارداده ایم.
وی افزود:حضور رژیم صهیونیستی درمنطقه موقت است.
اگر تمام صفوف مقاومت به صورت هدفمند متحد شوند، این رژیم منحوس نابود خواهد شد.
انتهای پیام/