خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 31 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بهره برداری از� 18 کیلومتر باند دوم محور خوسف

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 21:12
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از بهره برداری 18 کیلومتر دیگر از پروژه احداث باند دوم محور خوسف - دیهوک -  طبس محدوده سه راهی راهداران خبر داد.
پروژه،كيلومتر،خراسان،محور،جنوبي،توسعه،كشور،مودي،كيلومتري

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، میرمحمد مودی در حاشیه بهره‌برداری این پروژه اظهار داشت: عملیات اجرایی این قطعه 18 کیلومتری با اعتبار هزینه شده 2700 میلیارد ریال تکمیل شد که با همکاری پلیس راه و اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده‌ای استان بازگشایی و زیربار عبور رفت.
وی افزود: طول کل این محور 240 کیلومتر بوده که در سنوات گذشته 46 کیلومتر آن دوبانده شده بود و با تکمیل این قطعه 18 کیلومتری طول باند دوم در این محور به 64 کیلومتر افزایش یافت.
25 کیلومتر دیگر از این محور نیز با پیشرفت فیزیکی 20 درصد در دست اجراست.
مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی با اشاره به بازدید معاون ساخت و توسعه راه آهن، بنادر و فرودگاه‌های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور از قطعات پروژه راه‌آهن خراسان جنوبی گفت: این پروژه به عنوان یکی از کریدورهای مهم کشور حدفاصل چابهار - سرخس، علاوه بر اثرات ترانزیتی در منطقه، توسعه اقتصادی و اجتماعی شرق کشور را به همراه دارد.
مودی با بیان اینکه پروژه راه آهن استان خراسان جنوبی در قالب یک برنامه 4 ساله در دستور کار قرار دارد یادآور شد: با شتابی که اجرای پروژه در شرایط فعلی دارد، این محدودیت زمانی به گونه‌ای مدیریت می‌شود که در زمانی کوتاه‌تر به نتیجه نهایی برسد.
انتهای پیام/252/