خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 31 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

افزایش تلفات نظامیان صهیونیست در حادثه رفح

مشرق | بین‌الملل | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 20:59
منابع صهیونیستی از افزایش تلفات نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در عملیات امروز مقاومت فلسطین علیه نظامیان صهیونیست در رفح خبر دادند.
صهيونيستي،رژيم،نتيجه،صهيونيست،اشغالي

به گزارش مشرق و به نقل از المیادین، شمار تلفات نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در نتیجه عملیات امروز مبارزان مقاومت فلسطین در رفح واقع در جنوب نوار غزه افزایش یافته است.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی اذعان کردند که در نتیجه فروریختن ساختمانی در رفح واقع در جنوب نوار غزه تاکنون ۴ نظامی صهیونیست به هلاکت رسیده‌اند.
همچنین این رسانه‌ها بیان کردند که در نتیجه این حادثه ۱۸ نظامی صهیونیست زخمی شده‌اند و ۲ نظامی دیگر نیز زیر آوار این ساختمان گرفتار شده‌اند.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که مبارزان مقاومت فلسطین نیروهای امداد و نجات ارتش رژیم صهیونیستی حاضر در اطراف این ساختمان را هدف حملات خمپاره‌ای قرار می‌دهند.
از سوی دیگر این رسانه‌ها از تلفات صهیونیست‌ها در نتیجه حمله پهپادی رزمندگان حزب‌الله لبنان به سرزمین‌های اشغالی خبر دادند.
بر اساس اعلام رسانه‌های رژیم صهیونیستی ساعت ۶ به وقت محلی، ۵ صهیونیست زخمی به بیمارستان «زیف» در منطقه اشغالی «صفد» منتقل شده‌اند.
رسانه‌های رژیم صهیونیستی اعلام کردند که این صهیونیست‌ها در پی برخورد یک پهپاد پرتاب‌شده از سوی حزب‌الله لبنان به شمال سرزمین‌های اشغالی و وقوع آتش‌سوزی در این منطقه، زخمی شده‌اند.