سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

افتتاح 14 پروژه در حوزه عشایری خراسان جنوبی

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 19:53
مدیرکل امور عشایر استان خراسان جنوبی از افتتاح 14 پروژه در حوزه عشایری در هفته جهاد کشاورزی خبر داد.
دستگاه،پروژه،تومان،استان،عشايري،عشاير،افتتاح

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، محمدابراهیم ابراهیمی در جمع خبرنگاران با اشاره به هفته جهاد کشاورزی از افتتاح 14 پروژه در حوزه عشایری استان خبر داد و اظهار داشت: اعتبار هزینه شده برای این پروژه‌ها 7 میلیارد و 675 میلیون تومان است.
شهرستان نهبندان 5 پروژه، زیرکوه 4، خوسف و سربیشه 2 و شهرستان سرایان تعداد یک پروژه برای افتتاح در هفته جهاد امسال دارند.
وی تصریح کرد: این پروژه‌ها در زمینه مرمت و بهسازی چشمه و انتقال آب، حفر و تجهیز چاه برداشت آب، احداث آبشخور دامی، احداث منبع دفنی و همچنین نصب و راه‌اندازی توربین بادی است.
مدیرکل امور عشایر استان خراسان جنوبی افزود: دو دستگاه گریدر و دو دستگاه لودر با اعتبار حدود 22 میلیارد تومان برای خدمت‌رسانی بهتر به عشایر خریداری شد که تا چند ماه آینده این برای تسطیح و بازگشایی ایل‌راه‌های عشایری وارد استان می‌شوند.
یک دستگاه بیل مکانیکی زنجیری، دو دستگاه تانکر آبرسان و یک دستگاه کمپرسی جمعاً به مبلغ 18 میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی و ارزش افزوده تأمین شده‌ است.
انتهای پیام/ 252