خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 31 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حضور مدیران شهری در ستاد انتخاباتی زاکانی منعی ندارد

تسنیم | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 18:12
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به حضور برخی از مدیران شهری در ستاد انتخاباتی ریاست جمهوری زاکانی گفت: حضور همزمان آنها در صورتی که به کار شهرداری لطمه ای وارد نکند، مشکلی نیست و نیاز به مرخصی ندارند.
تهران،ستاد،شهرداري،زاكاني،رياست،مجموعه،جمهوري،حضور

مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به حضور دو تن از معاونان شهردار تهران آقایان لطف‌الله فروزنده؛ معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران و امین‌ توکلی‌زاده؛ معاون امور فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران و داود گودرزی؛ شهردار منطقه 5 در ستاد انتخاباتی ریاست جمهوری علیرضا زاکانی، نامزد چهاردمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اظهار کرد: این افراد اگر بتوانند به گونه‌ای برنامه‌های خود را تنظیم کنند که حضورشان در ستاد زاکانی لطمه‌ای به کار شهرداری و فعالیتشان در مجموعه شهری وارد نکند، نیازی به مرخصی ندارند.
وی افزود: قاعدتا افرادی که در ستاد‌های انتخاباتی کار می‌کنند به صورت تمام وقت نیستند و همانطور که گفته شد مدیران شهری اعم از معاونان و شهردار منطقه 5 در صورتی که مشکلی نداشته باشند می‌توانند همزمان در مجموعه شهرداری تهران به کار خود ادامه بدهند و در ستاد تبلیغات نیز حضور داشته باشند اما این مسئله منوط به این است که حضورشان در ستاد لطمه‌ای به کار در مجموعه شهرداری تهران نزند.
رئیس شورای شهر تهران همچنین درباره حضور نادعلی؛ سخنگوی شورای شهر تهران به عنوان یکی دیگر از اعضای ستاد زاکانی در انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: همین شکل نیز برای آقای نادعلی وجود دارد و قطعاً آقای نادعلی نیز خارج از ساعت شورا در ستاد حضور خواهد داشت و درغیر این صورت چنان که نیاز باشد، مرخصی می‌گیرد.
چمران در پایان در پاسخ به این پرسش که سرانجام جانشین آقای زاکانی در ایام انتخابات ریاست جمهوری در مجموعه شهرداری تهران مشخص شده یا خیر گفت: بله ان‌شاءالله اعلام خواهد شد.
انتهای پیام/