خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 27 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

دستگیری 2 مأمورنمای اخاذ در پنجتن مشهد

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 17:12
جانشین فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری 2 متهم به اخاذی در پوشش مأمور با تلاش مأموران کلانتری پنجتن خبر داد.
انتظامي،متهمان،مالباختگان،اخاذي،فقره،مأموران،چراغ،تحقيقات

سرهنگ محمد چراغ در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم از مشهدتشریح جزئیات بیشتر خبر اظهار داشت: در پی گزارش چند فقره اخاذی شبانه از شهروندان توسط سرنشینان یک دستگاه سواری تیبا پلاک مخدوش در محدوده محله پنجتن، پی گیری موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: مأموران کلانتری معراج با بررسی اظهارات مالباختگان و بدست آوردن مشخصات ظاهری متهمان تحقیقات میدانی خود را با گشت زنی در مناطق آسیب پذیر آغاز کردند.
چراغ تصریح کرد: تحقیقات در این رابطه ادامه داشت تا این‌که حوالی شب گذشته یکی از تیم‌های پیشگیری انتظامی متهمان را در حال پرسه‌زنی در یکی از خیابان های حوزه استحفاظی مشاهده و در اقدامی غافلگیرانه وارد عمل شدند.
جانشین فرمانده انتظامی مشهد بیان کرد: مأموران انتظامی در این عملیات ضمن دستگیری راننده و سرنشین در بازرسی از خودرو؛ 2 قبضه کلت کمری و 16 فشنگ جنگی کشف کردند.
وی خاطرنشان کرد: متهمان پس از انتقال به مقر انتظامی در بازجوئی های به عمل آمده و مواجهه با تعدادی از مالباختگان به 6 فقره اخاذی از شهروندان اعتراف کردند.
انتهای پیام/282