خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 31 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جزئیات تشییع پیکر احسان فرخیانی اعلام شد

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 17:12
معاون فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد جزئیات مراسم تشییع پیکر مدافع امنیت احسان فرخیانی را اعلام کرد.
ياسوج،كهگيلويه،بويراحمد،احسان،مأموران،فرزند،انتظامي،پليس،خانواده

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج و به نقل از اداره اطلاع‌رسانی معاونت فرهنگی و اجتماعی فرماندهی انتظامی کهگیلویه و بویراحمد، سرهنگ علی وارستگی اظهار داشت: مراسم تشییع پیکر استواریکم احسان فرخیانی فردا سه شنبه 22 خرداد ماه رأس ساعت 8:30 صبح از جلوی ستاد انتظامی استان به سمت فلکه سنگی شهر یاسوج برگزار و سپس در زادگاهش روستای سیوکی جلیل به خاک سپرده خواهد شد.
وی ضمن تبریک و تسلیت به خانواده او از عموم مردم شهید پرور، ولایتمدار و همیشه در صحنه استان کهگیلویه و بویراحمد خواست: تا با حضور پرشور خود در برنامه‌های مربوطه زمینه تسلی خاطر خانواده و همکاران وی را فراهم آورده و مراتب قدردانی و سپاس خود را از اوکه جان خود را فدای امنیت و آرامش کشور کرد اعلام کنند.
بازداشت 5 متهم حادثه کشته شدن مرزبان هرمزگانی در یاسوج احسان فرخیانی در هنگام مرخصی و زمانی که مأموران پلیس با عده‌ای از اراذل و اوباش در آبشار یاسوج درگیر می‌شوند از زن و فرزند خود فاصله گرفته و به کمک مأموران پلیس می‌رود که با شلیک گلوله به قتل می‌رسد.
فرخیانی، متولد 1376 بود و از وی یک فرزند سه ماهه به یادگار مانده است.
انتهای پیام/