سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تشکیل 6 انجمن اقتصادی در اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 17:12
دبیر اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری گفت: 6 انجمن ذیل اتاق اتاق بازرگانی استان تشکیل شده است،  چند انجمن دیگر نیز در اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری در حال تشکیل است.
اتاق،بازرگاني،چهارمحال،بختياري،بودجه،انجمن،تأكيد،اشاره

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرکرد، شهرام زارع در نشست روسای انجمن‌ها و تشکل‌های اقتصادی اتاق بازرگانی استان، با اشاره به اینکه موضوع اصلی برای تشکل‌ها و انجمن‌ها مباحث مالی است، اظهار داشت: بودجه 1403 اتاق ایران به زودی تصویب خواهد شد، در این بودجه با پیگیری‌های صورت گرفته، مبالغ خوبی برای انجمن‌ها در نظر گرفته شده است.
وی با تأکید بر اینکه هر فردی که به بهبود کسب و کار کمک می‌کند، عضوی از اتاق بازرگانی محسوب می‌شود، بیان کرد: انجمن‌ها نیز بخشی از اتاق بازرگانی هستند، بودجه انجمن‌ها بر اساس گزارش عملکرد ارائه شده پرداخت خواهد شد.
در تلاشیم تا مکانی را برای استقرار و برگزاری جلسات تخصصی انجمن‌ها در ساختمان شماره 2 اتاق بازرگانی در نظر بگیریم.
رئیس اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه انجمن‌ها می‌توانند از طریق عضوگیری درآمدزایی کنند، گفت: در آینده‌ای نزدیک چند انجمن دیگر به جمع انجمن‌های اتاق بازرگانی افزوده خواهد شد.
سیدجلیل‌الله رضوی با اشاره به اینکه 6 انجمن ذیل اتاق اتاق بازرگانی استان تشکیل شده است، اظهار کرد: یک انجمن دیگر نیز در مرحله ثبت است.
چند انجمن دیگر نیز در اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری در حال تشکیل است.
رضوی با بیان اینکه بودجه انجمن‌ها و تشکل‌های اقتصادی اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری به‌صورت فصلی اختصاص پیدا می‌کند، گفت: بودجه انجمن‌ها بر اساس گزارش عملکرد تخصیص پیدا خواهد کرد.
دبیر اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری با تأکید بر اینکه باید انجمن‌ها به سمت عضوگیری حرکت کنند، عنوان کرد: گسترش ساختار انجمن‌ها یک اولویت است، انجمن‌ها می‌توانند از سایر منابع نیز تامین مالی داشته باشند.
مسعود آگشته، مشاور اتاق بازرگانی چهارمحال و بختیاری نیز با اشاره به اینکه مشکلات انجمن‌ها از طریق کمیسیون‌ها و شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی قابل پیگیری است، گفت: مشکلات به صورت مکتوب به واحد کمیسیون‌ها و تشکل‌های اقتصادی اتاق بازرگانی ارائه شود.
وی بیان کرد: باید یک فضای رقابتی بین انجمن‌های اتاق‌های بازرگانی شکل بگیرد، خاطرنشان کرد: باید از انجمن‌های فعال تقدیر شود.اگر ارتباط بین انجمن‌های اتاق بازرگانی برقرار شود، قطعا در پیشبرد اهداف انجمن‌ها موثر است.
انتهای پیام/7540/