خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 31 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

بازداشت 5 متهم حادثه کشته شدن مرزبان هرمزگانی در یاسوج

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 17:12
دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد از دستگیری پنج نفر از متهمان حادثه کشته شدن مرزبان هرمزگانی در آبشار یاسوج خبر داد و گفت: شناسایی دیگر متهمان در دستور کار است.
حادثه،اراذل،اوباش،ياسوج،مأموران،ابعاد،پليس

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یاسوج، سیدعلی ملک‌حسینی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احسان فرخیانی از مرزبانان شجاع هرمزگانی شاغل در پایگاه دریابانی بندرلنگه، در درگیری با اراذل و اوباش مسلح در آبشار یاسوج به درجه رفیع شهادت نائل شد.
وی با اشاره به اینکه به محض وقوع حادثه بازپرس در محل حضور یافت و پرونده تشکیل داده و اظهارات نیز گرفته شد، عنوان کرد: تحقیقات اولیه صورت گرفته و 5 نفر از متهمان نیز بازداشت شده و بررسی‌های لازم در حال انجام است تا اینکه با بررسی ادله ابعاد مختلف این حادثه مشخص و سایر متهمین احتمالی نیز شناسایی و دستگیر شوند.
دادستان مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه ابعاد مختلف این حادثه در حال بررسی است و فعلاً نظر قطعی نمی‌توان داد و بعد از بررسی‌های دقیق اظهارنظر نهایی انجام می‌گیرد، افزود: فرخیانی در هنگام مرخصی و زمانی که مأموران پلیس با عده‌ای از اراذل و اوباش درگیر می‌شوند از زن و فرزند خود فاصله گرفته و به کمک مأموران پلیس می‌رود که با شلیک گلوله به قتل می‌رسند.
انتهای پیام/