خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

چهارشنبه، 30 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

آتش‌سوزی انبار لاستیک در شهریار + تصاویر - تسنیم

تسنیم | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 17:12
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی انبار لاستیک در شهریار خبر داد.
لاستيك،محل،توليد،سازمان،سعيدآباد،ملكي

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جلال ملکی؛ سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اعلام کرد: ساعت 12:51 ظهر امروز یک مورد آتش‌سوزی در یک کارگاه تولید کارخانه تولید لاستیک به آدرس جاده شهریار، نرسیده به شهرک سعیدآباد به سازمان آتش‌نشانی اعلام می‌شود.
وی افزود: البته این محدوده خارج از حوزه استحفاظی سازمان آتش‌نشانی است اما دو ایستگاه به همراه تانکر آب به عنوان نیروی کمکی به محل حادثه اعزام شد.
ملکی گفت: در محل مشاهده شد در یک کارخانه تولید لاستیک (محل تولید لاستیک موتور و دوچرخه)، در بخشی از قسمت انبار هزار متری حدود 200 الی 300 متر دچار آتش‌سوزی شده بود.
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: با توجه به اینکه لاستیک بسیار قابل اشتعال است، آتش به سرعت در حال سرایت به سایر نقاط بود که آتش‌نشانان به همراه عوامل آتش‌نشانی سعید‌آباد اقدامات لازم را برای کنترل حریق و خاموش کردن آن انجام دادند و در نهایت در ساعت 14 و 28 دقیقه عملیات به پایان رسید و محل برای ایمن‌سازی در اختیار آتش‌نشانان سعیدآباد قرار گرفت.
انتهای پیام/