سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

جذب ورزشکاران اولویت فدراسیون ورزش زورخانه‌ای است - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 16:31
رئیس فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی با بیان اینکه جذب ورزشکاران جدید به رشته ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی در اولویت کار فدراسیون قرار دارد، گفت: بیش از 50 هزار ورزشکار سازمان یافته توسط فدراسیون ثبت شده است.
پهلواني،ورزش،ايلام،فدراسيون،كشتي،رشته،رئيس،زورخانه،مجمع،راي، ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ایلام، مهرعلی باران چشمه روز دوشنبه در مجمع انتخاباتی هیات ورزش‌ زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی ایلام با بیان این که بیش از 50 هزار ورزشکار سازمان یافته توسط فدراسیون ثبت شده است، گفت: مشخص شدن آمار ورزشکاران باستانی در سطح کشور یک ضرورت است و نقش مهمی در برنامه ریزی و اقدامات مناسب دیگر دارد که می‌طلبد همه فعالان این رشته ملی و اسلامی نسبت به ثبت نام در سامانه اقدام کنند.
رئیس فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی افزود: با توجه به قدمت چند هزار ساله ورزش زورخانه‌‎ای و کشتی پهلوانی، ترویج فرهنگ ورزش پهلوانی در استان‌های مختلف در اولویت اصلی فدراسیون قرار دارد.
وی افزود: کسی که وارد گود زورخانه می شود با تعظیم و سر فرود آوردن در برابر احدیت (خداوند قادر و متعال) و به بزرگان و پیشکسوتان و حتی کوچکترها نیز احترام قائل می شود و انتظار می رود این اخلاقمداری و منش پهلوانی، همچنان و با قوت بیشتری تداوم یابد.
باران چشمه تصریح کرد: در زمان حاضر جذب ورزشکاران جدید به رشته ورزش‌های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی در اولویت کار فدراسیون قرار دارد که برای تحقق این مهم راهکارهای متنوعی پیش‌بینی شده‌ است.
وی ادامه داد: فدراسیون ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی در مجموع به مسیر خوبی رسیده است که تلاش در این مسیر با جدیت تداوم خواهد یافت.
رئیس فدراسیون ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی گفت: تفاهم‌نامه‌ای برای توسعه ورزش زورخانه‌ای و پهلوانی کشور با آموزش وپرورش امضاء کرده‌ایم تا از ظرفیت مدارس و دانش‌آموزان برای ترویج و توسعه این ورزش استفاده کنیم که تا امروز هشت هزار دانش آموز مستعد نیز شناسایی شده‌اند.
وی از حسن اعتماد اعضای مجمع در انتخاب رئیس هیئت این رشته ورزشی ایلام تقدیر کرد و خطاب به هواسیان که به مدت چهار سال در سمت خود انتخاب شده است، افزود: این رای ها، مسئولیت سنگین شما را سنگین تر از قبل می‌کند و امید می رود اهدف و برنامه های هیئت را به خوبی و با درایت هرچه تمام پیش برده و گام های موثر و ارزشمندی را برای توسعه این رشته ورزشی ایلام بردارید.
به گزارش تسنیم، در مجمع انتخابات رئیس هیات ورزش های زورخانه‌ای و کشتی پهلوانی استان ایلام، یونس هواسیان با کسب 12 رای از 12 رای ریخته شده به صندوق به مدت چهار سال، سکان هدایت این رشته ورزشی ایلام را به دست گرفت.
انتهای پیام/180/