خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

شهید رئیسی تلفیقی از کار و دین‌داری را بین مردم ایجاد کرد - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 16:12
استاندار لرستان گفت: شهید رئیسی پس از جنگ تحمیلی تنها شخصیتی بود که توانست تلفیقی از اخلاق، دین داری و کار را در زندگی مردم راه اندازی کند.
رئيسي،شهيد،انتخابات،شفقت،لرستان،خدمت،اسلامي،استمرار

به گزارش خبرگزاری تسنیم ازخرم‌آباد، ابوطالب شفقت، ظهر امروز، در نشست شورای اطلاع‌رسانی لرستان در سالن جلسات استانداری بیان کرد: به فرموده مقام معظم رهبری حماسۀ حضور در انتخابات باید با حماسه تشییع شهدای خدمت با هم استمرار داشته باشد.
وی با اشاره به حساسیت انتخابات پیش روی کشور افزود: مشارکت بالا اقتدار نظام را در پی خواهد داشت تا بتواند در سطح دنیا بدرخشد و جامعه جهانی الگوی نظام اسلامی را بیشتر بشناسد.
استاندار لرستان عنوان کرد: شهید رئیسی پس از جنگ تحمیلی تنها شخصیتی بود که توانست تلفیقی از اخلاق، دین‌داری و کار را در جریان زندگی مردم راه‌اندازی کند و تبیین این جریان نیازمند هنر است.
وی تأکید کرد: ما باید جریان فکری شهید رئیسی را استمرار ببخشیم و فضایی ایجاد کنیم که رئیس‌جمهور بعدی استمراردهنده فرهنگ عدالت باشد و پس از انتخابات نیز همین مسیر دنبال شود.
شفقت با بیان اینکه در مسیر تبیین جریان فکری شهید رئیسی فرصت هنرمندی دیگران را نباید بگیریم، ادامه داد: آحاد کارکنان دولت می‌توانند در این زمینه اطلاع‌رسانی کنند.
استاندار لرستان با تأکید بر تولید محتوا برای فضای مجازی توسط رسانه‌ها در مدت زمان باقی‌مانده تا برگزاری انتخابات تصریح کرد: ادارۀ ارشاد اسلامی نیز باید بخشی از کار را که قابلیت هنرنمایی دارد انجام دهد، اما باید مراقب بود این کار به‌صورت ناقص انجام نشود.
شفقت یادآور شد: مردم از رئیس‌جمهور بعدی انتظار خدمت دارند و این تفکری است که شهید رئیسی به جامعه قبولاند و رسانه‌ها در ایجاد این فضای خدمت در جمهوری اسلامی نقش بسیار مهمی دارند.
انتهای پیام/645