سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

کیش در وضعیت زرد هواشناسی قرار گرفت

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 15:53
رئیس اداره هواشناسی کیش از ناپایداری جوی و دریایی در این جزیره و صدور هشدار زرد هواشناسی با توجه به شرایط موجود در کیش خبر داد.
كيش،دريا،هشدار،مواج،تندباد،وزش

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کیش، محمود بهرامی امروز، دوشنبه، اظهار داشت: طبق پیش‌بینی‌های صورت‌گرفته از امروز تا پایان هفته شاهد وزش تندباد لحظه‌ای و مواج شدن شدید دریا خواهیم بود.
وی با بیان اینکه هشدار زرد هواشناسی برای کیش تا پایان هفته برقرار است، افزود: پیش‌بینی می‌کنیم سرعت باد در جزیره تا 40 کیلومتر بر ساعت و ارتفاع موج دریا نیز تا یک‌ونیم متر برسد.
رئیس اداره هواشناسی کیش با تأکید بر اتخاذ تمهیدات لازم در خصوص فعالیت‌های شیلاتی و دریانوردی و صیادی، خاطرنشان کرد: احتمال وارد شدن خسارت به‌دلیل وزش تندباد لحظه‌ای و مواج بودن دریا به قفس‌های پرورش ماهی وجود دارد.
هشدار زرد زمانی صادر می‌شود که احتمالاً اثرات منفی ضعیفی از جمله اختلال در سفرها در برخی نقاط ایجاد شود که در این سطح از هشدار، بیشتر افراد ممکن است بتوانند به کارهای روزمره خود ادامه دهند اما برخی دیگر بسته به مکان و یا نوع فعالیت‌شان بیشتر تحت تأثیر قرار می‌گیرند.
انتهای پیام/7558+