خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 24 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

اهتمام ارتش به درمان زوج‌های نابارور

باشگاه خبرنگاران | سیاسی | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 15:30
امیر سرتیپ حیدری گفت: کارِ درمان زوج‌های نابارور در نیروی زمینی ارتش از سال ۱۳۹۶ آغاز شد و در سال ۱۳۹۹ به نتیجه رسید.
ارتش،زميني،فرزند،نيروي،فرمانده،خداوند

فرمانده نیروی زمینی ارتش عنوان کرد؛
امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش در چهارمین جشنواره حضرت علی‌اصغر (ع) این نیرو و تقدیر از متولیان طرح «لبیک ۲۴» که صبح امروز (دوشنبه) در دانشگاه افسری امام علی (ع) برگزار شد، اظهار داشت: صاحب فرزند شدنِ زوج‌های نابارور، عنایتی است که خدای تبارک و تعالی به ما عطا فرموده و لطف خداوند باعث شده خانواده‌هایی که در فرزندآوری مشکلاتی داشتند، صاحب فرزند شوند؛ لذا باید شکرگزار این موهبت که نصیب خانواده‌های عزیز ارتش شده است، باشیم.
امیر حیدری افزود: کارِ درمان خانواده‌هایی که در فرزندآوری با مشکلاتی مواجه بودند (نازایی) در نیروی زمینی ارتش از سال ۱۳۹۶ آغاز و نتیجه کار‌هایی که در این زمینه صورت گرفت از سال ۱۳۹۹ نمایان شد؛ بدین ترتیب از سال ۱۳۹۹ تاکنون به صورت میانگین خداوند هر سال ۲۵۰ فرزند را به این قبیل خانواده‌ها هدیه داده است.
فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به اینکه سال گذشته خداوند ۲۵۸ فرزند به چنین خانواده‌هایی عطا فرمود، عنوان کرد: زمانی که ما این‌کار را آغاز کردیم، تنها بودیم؛ ولی اکنون دولت هم در این زمینه کمک می‌کند.