خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 31 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

نوزاد بمی با کمک کارشناس اورژانس تلفنی به دنیا آمد + صوت

تسنیم | اجتماعی و حوادث | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 15:12
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بم گفت: کارشناس ارتباطات اورژانس 115 بم توانست با انجام مشاوره تلفنی، نوزاد را به دنیا آورده و جان مادر باردار را نجات دهد.
اورژانس،بم،ارتباطات،مشاوره،مادر،نوزاد

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، حمید بارانی با بیان این که کارشناس ارتباطات اورژانس 115 بم توانست با انجام مشاوره تلفنی، نوزاد را به دنیا آورده و جان مادر باردار را نجات دهد؛ در تشریح این عملیات اظهار کرد: روز پنجشنبه حوالی ساعت 09:31 گزارشی مبنی بر شروع درد شکمی در مادر بارداری 27ساله به مرکز ارتباطات اورژانس 115 این شهرستان اعلام شد.
رئیس اورژانس پیش بیمارستانی و مدیر حوادث دانشگاه علوم پزشکی بم، علت درد شکمی مادرباردار را شروع فرایند زایمان عنوان کرد و افزود: کارشناس مرکز ارتباطات اورژانس بم توانست با حفظ خونسردی و انجام مشاوره تلفنی و آموزش‌های لازم، نوزاد پسر را به دنیا آورده و جان مادر باردار را نجات دهد.
بارانی ضمن تقدیر از عملکرد مطلوب کارشناس ارتباطات اورژانس بم خاطرنشان کرد: خانم فاطمه کوهکن از کارشناسان مرکز ارتباطات اورژانس بم، انجام این مشاوره امدادی و همچنین آقایان مجتبی افغانی‌پور و محمدامین حقیری انتقال نوزاد و مادر را به بیمارستان پاستور را عهده‌دار بودند.
صوت مربوط به این مشاوره تلفنی را در ادامه می‌شنوید:
.
انتهای پیام/