خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

یکشنبه، 27 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

برادرکشی در بندرعباس در پی اختلافات ملکی

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 14:53
فرمانده انتظامی استان هرمزگان از دستگیری قاتل در کمتر از 24 ساعت خبر داد و گفت: درگیری و اختلاف ملکی بین دو برادر در شهرستان بندرعباس، منجر به فوت یکی از آنها شد.
انتظامي،بيمارستان،استان،جاويدان،كمري،بندرعباس،هرمزگان،مأمورا ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، سردار علی اکبر جاویدان در جمع خبرنگاران ا‌ظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر یک مورد فوتی در بیمارستان شهید محمدی بندرعباس، بلافاصله مأموران انتظامی به محل موردنظر اعزام شدند.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان با بیان اینکه با حضور پلیس در محل اعلامی و بررسی صورت گرفته مشخص شد، دو برادر بر اثر اختلاف ملکی با یکدیگر درگیر شده‌اند، تصریح کرد: در این نزاع یکی از این افراد به وسیله سلاح کمری برادر دیگر را مجروح کرده است.
این مقام ارشد انتظامی افزود :مجروح 50ساله توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل که علی رغم تلاش‌های صورت گرفته به علت شدت جراحت وارده در بیمارستان فوت کرد.
سردار جاویدان با اشاره به اینکه قاتل 34 ساله با هوشیاری توسط مأموران پلیس آگاهی استان و همکاری ماموران ایست بازرسی کنجی حین تردد با یک دستگاه اتوبوس مسافربری دستگیر و از وی یک قیضه سلاح کمری به همراه یک تیغه خشاب حاوی 7 تیر جنگی کشف شد، بیان داشت: متهم این پرونده برای سیر مراحل قانونی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.
فرمانده انتظامی استان هرمزگان در پایان خاطر نشان کرد: عدم صبر و بردباری و تکمین به قوانین باعث بروز حوادثی جبران‌ناپذیر می‌شود و نتیجه‌ای جز پشیمانی در بر ندارد.
انتهای پیام/864/.