خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

پنجشنبه، 24 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

رحیمی مسافر پارالمپیک پاریس شد

تسنیم | ورزشی | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 14:53
با برگزاری رقابت های انتخابی تیم ملی پاراتکواندو بانوان، زهرا رحیمی با برتری برابر رقبا توانست جواز حضور در پاریس را کسب کند.
پارالمپيك،رحيمي،بانوان،رئيس،جامي،حضور،ملي،انتخابي

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های انتخابی تیم ملی پاراتکواندو بانوان، امروز (دوشنبه 21 خرداد) با حضور مریم کاظمی پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان، محسن سلگی مدیر فنی ورزشی کمیته ملی پارالمپیک، هادی ساعی رئیس، اصغر رحیمی دبیرکل و لیلا سلیمی نایب رئیس بانوان فدراسیون تکواندو، جمشید سهرابی رئیس انجمن پاراتکواندو و علی تاجیک رئیس سازمان تیم های ملی و با قضاوت رسمی داوران برگزار شد.
در وزن 52- کیلوگرم 3 نماینده کشورمان از جمله آیلار جامی، زهرا رحیمی و رزا ابراهیمی برای کسب جواز حضور در پارالمپیک با یکدیگر رقابت کردند که در نهایت زهرا رحیمی فنی‌ترین بازیکن آسیا در رقابت‌های قهرمانی پاراتکواندو ویتنام، با پیروزی برابر رقبا مسافر پاریس شد.
پیش از این نیز آیلار جامی با حضور در رقابت‌های کسب سهمیه پارالمپیک پاریس در چین سهمیه را به نام ایران از آن خود کرده بود اما با پیروزی رحیمی در رقابت‌های انتخابی، وی جانشین جامی در پارالمپیک است و به همراه مریم عبدالله پور در وزن 47- کیلوگرم نمایندگان کشورمان در گروه بانوان در این رویداد خواهند بود.
انتهای پیام/