خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 25 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مادر شهیدان «حمید و مجید نجفی» به فرزندان شهیدش پیوست

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 14:30
مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک مادر معظم شهیدان «حمید و مجید نجفی» از شهدای دوران هشت سال دفاع مقدس، امروز صبح از مقابل مهدیه مشهد به سمت بارگاه ملکوتی ثامن الائمه (ع) برگزار شد.
مشهد،مقدس،نجفي،فرزندان،شهيد،تسنيم،398،تركش،اصابت،تشييع

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهد، پیکر صدیقه دائمی نژاد؛ مادر معظم شهیدان دوران دفاع مقدس «حمید و مجید نجفی» که در سن 98 سالگی به علت کهولت سن و بیماری، پس از تحمل درد و رنج دوری از فرزندان رشیدش، دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدانش پیوست، صبح امروز در مشهد تشییع شد.
مراسم تشییع و خاکسپاری پیکر پاک مادر معظم شهیدان دوران هشت سال دفاع مقدس، امروز صبح از مقابل مهدیه مشهد به سمت بارگاه ملکوتی ثامن الائمه (ع) و پس از طواف و اقامه نماز، به گلزار شهدای آرامستان خواجه ربیع مشهد مقدس منتقل و در جوار فرزندان شهیدش به خاک سپرده شد.
شهید «مجید نجفی» در اول اردیبهشت 1344 و شهید «حمید نجفی» در 28 مرداد 1347 در تربت جام دیده به جهان گشودند و به ترتیب در 22 بهمن 1364 در اروندکنار بر اثر اصابت ترکش و 19 دی 1365 در خرمشهر (عملیات کربلای 5) بر اثر اصابت ترکش به سر به مقام شامخ شهادت نائل آمدند.
به گزارش تسنیم، سند هویت انقلابی مردم خراسان رضوی، پرونده 17 هزار و 398 شهید، 55 هزار و 804 جانباز و سه هزار و 398 آزاده است که به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران عزت بخشیدند.
انتهای پیام/282