سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

لحظاتی از دیدار شهید رئیسی با مرحوم آیت‌الله طه محمدی+فیلم - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 13:53
فیلم کوتاهی از لحظه دیدار آیت الله سید ابراهیم رئیسی با آیت الله محمدی، امام جمعه فقید همدان ثبت و ضبط شده است.
همدان،محمدي،رئيسي،بيمارستان،مرخص،بيمارستاني،بستري

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، فیلم کوتاهی از لحظه دیدار آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی با آیت‌الله محمدی، امام جمعه فقید همدان ثبت و ضبط شده است.
شهید رئیسی در این دیدار که چندین سال گذشته انجام گرفت، بیان کرد که برای عرض سلام به آیت‌الله محمدی و مردم همدان آمدیم ضمن اینکه مدت زمان سه سال در سال‌های 61، 62 و 63 را در همدان بودیم و زیاد سر سفره همدانی‌ها نشستیم.
خودروی آیت‌الله غیاث‌الدین طه‌محمدی نماینده سابق مردم همدان در مجلس خبرگان سال گذشته در مسیر برگشت از مشهد مقدس دچار سانحه شد و پس از این ساحه همسر ایشان فوت کرد و آیت‌الله محمدی نیز بستری شد در آن زمان آیت‌الله محمدی با حال عمومی خوب از بیمارستان مرخص شد، اما پس از مدتی، پزشکان متوجه وجود لخته خون در مغز وی شدند که منجر به انجام جراحی در بیمارستانی در تهران شد.
پس از عمل جراحی از بیمارستان مرخص و رو به بهبودی رفت تا اینکه در اردیبهشت‌ماه امسال دچار سکته و خونریزی مغزی شد که منجر به بستری ایشان در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در استان قم شد و در نهایت روز شنبه در بیمارستان قم دعوت حق را لبیک گفت.
همچنین شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس‌جمهور کشورمان در چهارم فروردین ماه 1403 در پیامی ضایعه درگذشت همسر آیت‌الله طه محمدی، نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری را به او و خانواده‌اش تسلیت گفت.
.
انتهای پیام/