خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

جمعه، 25 خرداد 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حمایت حزب ندای ایرانیان از کاندیداتوری پزشکیان

تسنیم | سیاسی | دوشنبه، 21 خرداد 1403 - 13:11
حزب اصلاح طلب ندای ایرانیان با انتشار بیانیه ای از کاندیداتوری مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست جمهوری پیش رو حمایت کرد.
پزشكيان،انتخابات،نداي،ايرانيان،حزب،كشور،تسنيم،مسعود،تقدير

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری تسنیم، حزب ندای ایرانیان طی بیانیه‌ای حمایت خود را از مسعود پزشکیان در انتخابات ریاست‌جمهوری اعلام کرد.
متن بیانیه به شرح زیر است:
دست تقدیر شرایطی را رقم زده تا انتخابات ریاست‌جمهوری یک سال زودتر از موعد معمول برگزار شود، وظیفه‌ای سنگین بر دوش عُقلا و دوستداران این آب و خاک گذاشته شده تا در همراهی تقدیر و تدبیر چنان کنند که وضعیتِ دستگاه اجرایی کشور به ریل عقلانیت بازگردد.
حزب ندای ایرانیان در بیانیه خود پزشکیان را شخصیتی دانشگاهی، وزیری توانا، و مدیری برجسته، برخوردار از پاکدستی و سلامت نفس معرفی کرده و معتقد است که وی می‌تواند در شرایط فعلی هم نامزد مطلوب باشد و هم مشعلِ اصلاحات و نورِ امید به فردای بهتر را زنده نگه دارد.
حزب ندای ایرانیان با رصدِ وضعیتِ جاری کشور، و با توجه به ظرفیت کم‌نظیر دکتر پزشکیان، و همچنین با توجه به آسیب‌شناسی انتخابات چند دوره اخیر، که فقدان اِجماع و یکپارچگی در میان اصلاح طلبان موجب از دست رفتن پایگاه اجتماعی اصلاحات و سرخوردگی آنان و مردم شد، حضور فعال و موثر در این انتخابات را توصیه می‌کند.
به گزارش تسنیم، وزارت کشور روز گذشته(یکشنبه) اسامی نامزدهای احراز صلاحیت‌ شده توسط شورای نگهبان را اعلام کرد و آقایان مصطفی پورمحمدی، سعید جلیلی، محمدباقر قالیباف، علیرضا زاکانی، امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی و مسعود پزشکیان در ریاست‌جمهوریِ چهاردهم به رقابت می‌پردازند.
انتهای پیام/