خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

سوگواری مردم نقاط مختلف یزد در عزای شهید رئیسی

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 02 خرداد 1403 - 16:30
مردم نقاط مختلف یزد با برپایی مراسم های عزاداری، در سوگ شهادت خادم ملت آیت الله شهید سید ابراهیم رئیسی، امیرعبدالهیان  و دیگران همراهانشان نشستند.
يزد،مطهر،پيكر،تشييع،شهيد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از یزد، همزمان با مراسم تشییع پیکر مطهر شهید جمهور آیت‌الله شهید سید ابراهیم رئیسی، شهید امیرعبدالهیان و دیگر همراهانشان و اقامه نماز بر پیکر مطهر این شهدای والامقام توسط مقام معظم رهبری، مراسم‌های سوگواری هم در نقاط مختلف یزد برپا شد.
مردم یزد که این روزها همچون دیگر نقاط ایران در سوگ از دست دادن رئیس جمهوری مردمی، ولایی، جهادی و صادق هستند با حضور در این مراسم‌ها، به عزاداری پرداخته و از راه دور پیکر مطهر این شهدای والامقام را بدرقه کردند.
این مراسم‌ها در شهرستان‌ها، شهرها، روستاها و بخش‌های مختلف استان یزد برگزار شد و در روزهای آتی هم مراسم‌های عزاداری در سوگ این شهیدان والا مقام برگزار می‌شود.
همچنین شب گذشته هم علاوه بر افرادی که به صورت انفرادی و به روش‌های مختلف از استان یزد خود را به مراسم تشییع پیکر مطهر این شهیدان عزیز رساندند، دو هزار و 300 نفر از شهروندان یزدی هم به صورت گروهی و با اتوبوس به مراسم تشییع اعزام شدند.
.
انتهای پیام/781