خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

تاکید باقری بر تداوم دیپلماسی برای توسعه روابط با کشورها

تسنیم | بین‌الملل | چهارشنبه، 02 خرداد 1403 - 15:54
سرپرست وزارت امور خارجه ایران در رایزنی تلفنی با وزرای خارجه کشورهای مختلف بر عزم ایران بر تداوم دیپلماسی فعال برای توسعه و تعمیق روابط و عدم ورود خللی در اجرای برنامه های مشترک تاکید کرد.
خارجه،ايران،ديپلماسي،وزراي،تلفني،تاكيد

به گزارش گروه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، علی باقری، سرپرست وزارت امور خارجه ایران در خصوص رایزنی‌های خود با وزرای خارجه کشورهای مختلف در حساب رسمی خود در برنامه ایکس نوشت: دیروز پذیرای تماس‌های تلفنی مقامات دولت‌های مختلف خارجی بودم.
وزرای امور خارجه کویت، قطر، عربستان سعودی، ترکیه و اردن و قائم‌ مقام وزارت خارجه چین در تماس‌های تلفنی شهادت شهدای عرصه خدمت و دیپلماسی را از جانب سران و دولت‌ها و ملت‌های خود به رهبر معظم انقلاب و خدمتگزاران مردم در دولت و مردم داغدار و شریف ایران تسلیت گفتند و تاکید کردند در این شرایط دشوار در کنار ایران هستند.
وی تصریح کرد: این تماس‌ها فرصت مغتنمی بود تا بر عزم ایران بر تداوم دیپلماسی فعال برای توسعه و تعمیق روابط و عدم ورود خللی در اجرای برنامه‌های مشترک تاکید کنم.
انتهای پیام/