خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مرگ دردناک مرد ناشنوا در مشاوراملاکی شرق تهران

تسنیم | اجتماعی و حوادث | چهارشنبه، 02 خرداد 1403 - 15:12
به دنبال مرگ دردناک یک مرد ناشنوا در مشاوراملاکی شرق تهران، تحقیقات پلیس جنایی تهران آغاز شد.
تحقيقات،زيرزمين،املاك،مرد،فراهم،گزارش،تسنيم،صورتش

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، اواخر اردیبهشت‌ ماه امسال، مرگ مشکوک مرد میانسالی در یک مشاوره املاک در شرق تهران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110، گزارش داده شد که با اعلام این خبر ماموران کلانتری 114 غیاثی و تیم تشخیص هویت پلیس آگاهی برای تحقیقات میدانی راهی محل حادثه شدند.
تیم جنایی در زیرزمین مشاور املاک با جسد مرد میانسال ناشنوایی مواجه شدند که به کام مرگ فرو رفته و صورتش بخاطر برخورد با گاز پیک‌نیکی سوخته شده بود؛ بررسی‌های اولیه هم نشان می‌داد متوفی آبدارچی بوده و آخرین‌بار قصد داشته تا برای کارمندان چای فراهم کند.
تحقیقات ابتدایی حکایت از آن داشت، مرد ناشنوا به قصد فراهم کردن نوشیدنی به زیرزمین آمده اما هنگامی که داشته چای را فراهم می‌کرده، ناگهان سکته کرده و با صورت روی گاز پیک‌نیکی افتاده است که همین باعث شده تا صورتش دچار سوختگی شود.
پس از پایان تحقیقات میدانی در زیرزمین مشاور املاک، ماموران پلیس ماموریت یافتند تا با اقدامات اطلاعاتی و بازبینی دوربین‌های مداربسته موجود، بررسی‌های خود را در رابطه با این پرونده ادامه دهند.
به گزارش تسنیم، جسد متوفی برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده ادامه دارد.
انتهای پیام/