خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

مبارزه با فساد از ویژگی بارز آیت‌الله رئیسی بود - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 02 خرداد 1403 - 14:53
رئیس کل دادگستری استان بوشهر روحیه جهادی، انقلابی، اخلاص و مردم داری را از جمله ویژگی های بارز شهید آیت الله رئیسی دانست و گفت: مبارزه با فساد از ویژگی بارز آیت الله رئیسی بود.
رئيسي،شهيد،بوشهر،قضايي،اخلاص،فساد،خدمت

مهدی مهرانگیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر با بیان اینکه شهید آیت‌الله رئیسی تمام عمر خودش در دستگاه قضایی بود، اظهار داشت: رئیس جمهور فقید از دستگاه قضایی می‌دانیم و در سمت‌های گوناگون دستگاه قضایی خدمت کردند.
وی با اشاره به اینکه به پاس تجلیل از خدمات ارزنده شهید آیت‌الله رئیسی این مراسم یادبود برگزار شده است، گفت: از مردم قدرشناس و مسئولان استان بوشهر که به‌صورت ویژه در این مراسم شرکت کردند سپاسگزاری می‌شود.
رئیس کل دادگستری استان بوشهر مردم‌داری را خصوصیت ویژه شهید آیت‌الله رئیسی دانست و تصریح کرد: روحیه جهادی، انقلابی، اخلاص و مردم‌داری از جمله ویژگی‌های بارز شهید آیت‌الله رئیسی بود که مردم را جذب خود کرده بود.
وی با بیان اینکه در مسئولان این ویژگی‌ها کمتر دیده می‌شود گفت: داغدار شدن مردم در پی شهادت آیت‌الله رئیسی به سبب اخلاص در فعالیت‌ها و استفاده از همه ظرفیت‌ها برای حل مشکلات مردم بود.
مهرانگیز با استناد به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی، آیت‌الله رئیسی را مرد خستگی‌ناپذیر دانست و تأکید کرد: مبارزه با فساد از دیگر خصوصیّات بارز این شهید والامقام در حوزه‌های مختلف قضایی و ریاست جمهوری بود.
وی با بیان اینکه در مبارزه با فساد از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کرد، گفت: مبارزه با فساد از جمله منتسب به افراد خاص و برخورد با آقازاده‌ها پیشتاز بود و در این راستا پرونده‌های مختلف در زمان شهید آیت‌الله رئیسی تشکیل و این افراد محکوم شدند و در عرصه رسیدگی به آسیب‌های اجتماعی توجه ویژه‌ای داشتند.
رئیس کل دادگستری استان بوشهر اضافه کرد: آیت‌الله رئیسی در هر سمت و پستی که بودند در کمال اخلاص و با قدرت برای مردم خدمت می‌کردند و نام این شهید خدمت در جامعه اسلامی برای همیشه تاریخ ماندگار شد.
انتهای پیام/190/