خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

عزاداری بوشهری‌ها در سوگ شهدای خدمت‌ + فیلم - تسنیم

تسنیم | استان‌ها | چهارشنبه، 02 خرداد 1403 - 14:53
مراسم ویژه ای در سوگ شهیدان خدمت آیت الله رئیسی، وزیر امور خارجه، نماینده ولی فقیه و استاندار آذربایجان شرقی و دیگر شهیدان سانحه سقوط بالگرد در بوشهر برگزار شد.
رئيسي،رئيس،شهادت،جمهور،بوشهر،بالگرد،سانحه،خدمت،شهيد،خارجه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، استان بوشهر، در پی شهادت آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و دیگر شهیدان سانحه بالگرد داغدار و عزادار است.
‌مراسم ویژه‌ای ظهر امروز از سوی دستگاه قضا استان بوشهر در سوگ شهیدان خدمت در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.
در این مراسم که اقشار مختلف مردم از جمله استاندار، مسئولان دستگاه‌های اجرایی، آموزشی ، دانشگاهی، خانواده معظم شهدا و فرماندهان و کارکنان نیروهای مسلح حضور داشتند حجت‌الاسلام یعقوب شاهمیری با تسلیت شهادت آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور، وزیر امور خارجه و دیگر همراهان در سانحه سقوط بالگرد اظهار داشت: این حادثه جامعه اسلامی ایران را داغدار و ضایعه بزرگی در جامعه ایجاد کرد.
استاد دانشگاه و حوزه با بیان اینکه خداوند به انسان‌های مومن و مخلص پاداش بزرگ اهدا می‌کند تصریح کرد: شهادت بزرگترین پاداش الهی برای انسان‌های با عظمت و بزرگ تعیین کرده است.
.
وی با بیان اینکه آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور در مسیر خدمتگزاری به مقام شهادت نائل آمد خاطرنشان کرد: شهادت بزرگترین هدیه خداوند متعال است که آیت‌الله رئیسی به آن دست یافت.
حجت‌الاسلام یعقوب شاهمیری با اشاره به اینکه آیت‌الله رئیسی در خدمت‌رسانی و رضایت محرومان از هیچ کوششی فروگذاری نمی‌کرد افزود: آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور در راه ولایت فقیه و خدمت به مردم، به آرزوی دیرینه خود رسید.
این روحانی با قدردانی از حضور مردم قدرشناس در مراسم تشییع و عزاداری رئیس جمهوری شهید خاطرنشان کرد: استقبال مردم در تشییع باشکوه شهید آیت‌الله رئیسی وصف نشدنی است و مردم با حضور حماسی خود از خدمات این شهید راه خدمت قدردانی کردند.
در ادامه این مراسم در وصف شهدای سانحه بالگرد در آذربایجان شرقی از جمله آیت‌الله رئیسی رئیس جمهور، وزیر امور خارجه، امام جمعه و استاندار آذربایجان شرقی و دیگر همراهان مداحی و عزاداری شد.
انتهای پیام/190