خبیر‌نیوز | خلاصه خبر

سه شنبه، 05 تیر 1403
سامانه هوشمند خبیر‌نیوز با استفاده از آخرین فناوری‌های هوش مصنوعی، اخبار را برای شما خلاصه می‌نماید. وقت شما برای ما گران‌بهاست.

نیرو گرفته از موتور جستجوی دانش‌بنیان شریف (اولین موتور جستجوی مفهومی ایران):

حضور مدیرعامل بانک مسکن در آیین تشییع شهدای خدمت

تسنیم | بازار | چهارشنبه، 02 خرداد 1403 - 14:53
دکتر سید عباس حسینی، مدیرعامل بانک مسکن در آیین تشییع پیکرهای پاک رییس جمهور محبوب و مردمی ، آیت الله شهید دکتر رییسی و دیگر شهدای خدمت حضور یافت و با آرمان های بلند این شهدا پیمان بست.
بانك،خدمت،مسكن،ملت،ارواح،شهدا،حسيني،مديرعامل،سيد،مردمي،شهيد

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن ، هیبنا دکتر سید عباس حسینی مدیرعامل بانک مسکن به همراه جمعی از مدیران و کارکنان این بانک با حضور در آیین تشییع پیکرهای پاک رییس جمهور انقلابی و دیگر شهدای خدمت، با اهداف والا و الهی ایشان میثاق بستند.
مدیرعامل بانک مسکن در حاشیه این مراسم با اشاره به خدمات ارزنده و فداکارانه شهید آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی گفت: این عالم ربانی و مجاهد وارسته تا پای جان و آخرین لحظات عمر با اخلاص و از خودگذشتگی به ملت بزرگ ایران خدمت کرد و به فرموده رهبر معظم انقلاب( حفظه الله ) در این راه، خستگی ناپذیر بود.
وی ادامه داد: امروز با نهایت تواضع برای ادای احترام و تجدید عهد با ارواح طیبه این شهدا در این مراسم حضور یافتیم تا با صدای رسا مراتب ارادت و هم پیمانی خود با ایشان و آرمان‌های بلندشان را اعلام کنیم.
دکتر حسینی گفت: بدون تردید تعبیر بلند «شهید خدمت» برازنده رئیس جمهور محبوب و مردمی ملت ایران است و ایشان به همان مقام والایی که شایسته آن بودند رسیدند؛ چرا که جایگاه و مکانتی بالاتر از شهادت در مسیر خدمت به مردم و در راه خدا وجود ندارد.
وی در پایان سخنان خود گفت: در این روز تلخ و اندوهبار و در جمع هموطنان ولایی و قدرشناس، با ارواح ملکوتی این شهدا پیمان می‌بندیم که به عنوان خدمتگزاران مردم در بانک مسکن از همه ظرفیت و توان خود برای ادامه راه نورانی آنان و تحقق شعار دولت مردمی در خانه دار شدن همه اقشار ملت تلاش بی وقفه، جهادی و شبانه روزی داشته باشیم.